метизная компания

Вживані трамваї з Європи поїдуть у Конотоп

 Поділитися

Поділитися в

Конотоп оновить свій трамвайний парк за рахунок «беушних» трамваїв з Європейського Союзу. Про це повідомляє Пасажирський транспорт.

КП «Конотопське трамвайне управління» оголосило тендер на закупівлю 6 «беушних» модернізованих трамваїв з країн Європейського Союзу.

В системі публічних закупівель «Прозорро» сьогодні з’явилося оголошення про те, що КП «Конотопське трамвайне управління» проводить тендер із закупівлі 6 «беушних» трамвайних вагонів з країн Європейського Союзу.

Згідно з технічним завданням, трамвайні вагони повинні мати тиристорно-імпульсну або транзисторную систему управління тяговим електроприводом. Модернізація трамвайних вагонів повинна бути проведена не раніше 1993 року. Конотопське трамвайне управління хоче, щоб продавець дав гарантію на працездатність трамвайних вагонів мінімально на 6 місяців.

У тендерному завданні йдеться про «одиночні» трамвайні вагони довжиною від 13,8 до 14,7 метрів. Максимальний розмір вагона – до 2500 мм., Максимальна пасажиромісткість – не менше 110 пасажирів, з них не менше 22 пасажирів можуть їхати сидячи.

У трамвайних вагонів повинно бути не менше 4-х електродвигунів, кожен з них – потужністю не менше 40 кВт. Редуктори – гіпоїдні або двоступеневі. Крім цього трамвайні вагони повинні відповідати вимогам вітчизняних стандартів ДСТУ 4070 і 4876.

Крім цього замовник хоче, щоб трамвайні вагони були обладнані візуальної і аудіоінформаціонной системою, пристроями Wi-Fi і системою відеоспостереження.

Очікувана вартість закупівлі вагонів – 14,7 млн. Грн. за всю партію або 2,45 млн. грн. за один трамвайний вагон. Термін поставки вагонів – до 31 жовтня 2019 року.

Відзначимо, що тендерним умовам відповідають трамвайні вагони сімейства «Tatra». Це можуть бути як модернізовані вагони «Tatra T3», так і трамвайні вагони «Tatra T6A2» (мінімальний розмір не вказано), «Tatra T6А5» і «Tatra T6В5». Входять в рамки технічного завдання і модернізовані польські трамваї «Констал», які мають розмір 2400 мм.

Голос Конотопа

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: