метизная компания

Як через інтернет-простір просувати свій продукт розповіли бізнесменам у Сумах

Події, Суспільство | 14:55, 5.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

У середу, 4 липня для бізнес-кіл та початківців-підприємців було організовано семінар у формі майстер-класу «Основи інтернет-маркетингу”, який відвідали понад 30 представників різних професій, зокрема, психологи та візажисти, які уже мають бізнес чи планують.

Юлія Шатава, директор та співзасновник VIP media group та бізнес-тренер школи маркетингу і продаж «Кладезь», розповіла про способи просування свого бренду через інтернет, яким чином автоматизувати продаж за допомогою онлайн-сервісів та як дати старт просування продукції за допомогою інтернет-маркетинг найбільш ефективно.

До майстер-класу

«Зацікавилась семінаром, бо тут будуть розповідати про те, як приватному підприємцю вийти у соціальні мережі. Я маю сторінку у соцмережі, а мій бізнес – ні. Я візажист, у мене є своя школа візажу, а ще я директор з продажу косметичної компанії Mary Kay. Хочу дізнатися, як коректно, не набридаючи людям просувати свою продукцію та послуги», – зізнається Анна Журавльова до семінару.

«Я поки бізнесу не маю, а лише планую, слухатиму, що розкажуть – дуже цікаво», – поділилася перед семінаром Ольга Краснянська.

Секрети від Юлії Шатави

Будь-який товар чи послуга потребує реклами через велику конкуренцію. Люди не купляють тільки дешеве, їх треба переконати і в якості.

Щоб зробити вдалу інтернет-рекламу свого продукту головне – створити вдалий заголовок. Наприклад «Ремонт iPhone за 1 годину» і розмістити заявку, аби клієнт відразу міг зконтактуватись з продавцем.

Аби рекламу побачили потенційні клієнти, треба створити «Портрет клієнта» (вік, стать, сфера роботи, місце відпочинку, сімейний стан та інше).

Під час розміщення реклами, наприклад у Facebook, ви вказуєте «Портрет клієнта». Мережа механічно знаходить цільову аудиторію та показує їм вашу рекламу з посиланням на сторінку чи магазин.

Інтернет-маркетинг надає можливість спробувати різні методи реклами, та зрозуміти який саме підходить конкретному продукту.

Після майстер-класу

«Семінар пройшов з ефектом “Wow”, я отримала більше ніж очікувала. Тепер я чітко розумію, які бізнес-задачі вирішує інтернет. Стало ясно, чому мій бізнес прихований від покупців. Ми розібрали, яка буває реклама в інтернеті, ознайомились з видами сайтів. Юлія доступно розповіла з чого почати застосовувати набуті знання і дала інструкцію», – розповіла Анна Журавльова після заходу.

«За діяльністю Юлії Шатави я спостерігаю вже 3 рік. Кожен МК (майстер-клас, – ред.) – це невеличка мотивація для кожного підприємця змінювати правила маркетингу в своєму бізнесі. Особливо на цьому заході сподобалось те, що було зроблено акцент на роботі у Facebook. Мені, як SMM-спеціалісту, було важливо дізнатись про проблеми використання цієї соціальної мережі бізнесменами у Сумах. Дуже чітко розібрали “Портрет клієнта”, поговорили про конверсію клієнтів з сайту, дискутували», – підсумувала Ольга Краснянська.

Організатором заходу є «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва». Уже заплановано цикл лекцій «Можливості інтернет-ресурсів для бізнесу», на яких сумчани можуть повчитися розвивати свій бізнес через мережу Інтернет.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: