метизная компания

Як не втратити державну допомогу: «ЕНЕРА СУМИ» закликає субсидіантів вчасно розраховуватися за електроенергію

Суспільство | 11:25, 29.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Щомісяця постачальна компанія ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» надає структурним підрозділам з питань соціального захисту населення списки боржників. Ці реєстри подаються до 15 числа місяця, наступного за розрахунковим.

До вказаного переліку включають споживачів, які більше місяця не сплачують за використану електроенергію. Домогосподарствам, що мають сукупну заборгованість за комунальні послуги понад 340 гривень, субсидія призупиняється.

Нині левова частка боржників – це споживачі, які порушили терміни оплати за спожиту електроенергію через те, що із запізненням отримали рахунки від ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». Цих субсидіантів постачальна компанія не включала у реєстр, який подано в управління соцзахисту у травні 2019 року.

Разом з тим, є споживачі, котрі не розраховуються за використану електроенергію протягом кількох періодів.

Якщо станом на 15 червня 2019 року клієнти ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» матимуть заборгованість більше 3 місяців, їх включать в список боржників.

До слова, інформацію щодо заборгованості, яка обліковується за конкретним особовим рахунком, «ЕНЕРА СУМИ» вказує у платіжках.

скрін

Увага! Це не попередження про припинення електропостачання, рядок є суто інформаційним. Про знеструмлення боржників повідомляють додатково, окремим листом, у якому зазначається конкретна дата відключення.

Наразі триває налагодження роботи програмного комплексу, що гарантуватиме вчасне формування рахунків. За умови отримання платіжок без затримок, побутові споживачі мають сплачувати за електроенергію протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: