метизная компания

Як обрати професію: абітурієнти Сумщини дізнавалися у СНАУ

 Поділитися

Поділитися в

Як обрати професію? Питання це досить складне та актуальне, перш за все для старшокласників, які ось-ось повинні зробити самостійний і свідомий вибір та пов’язати своє життя з конкретною спеціальністю.

Цими вихідними Сумський національний аграрний університет гостинно зустрічав потенційних студентів. СНАУ влаштували захід, який мав на меті розширити уявлення абітурієнтів про ту чи іншу професію, познайомити учнів старших класів з особливостями вступної кампанії 2020 року та розповісти про факультети та спеціальності, які пропонує університет.

Кількасот учнів з Сум та області завітали на форум, брали активну участь у квест-грі та майстер-класах, які проводили представники факультетів. До слова, у СНАУ функціонує 8 факультетів та 27 спеціальностей, для будь-яких інтересів та вподобань.

Факультет економіки  і менеджменту; Факультет агротехнологій та природокористування; Інженерно-технологічний факультет; Факультет харчових технологій; Біолого-технологічний факультет, Будівельний факультет, Юридичний факультет та Факультет ветеринарної медицини розповідали про свої можливості, кожен демонстрував щось цікаве та корисне.

Традиційний профорієнтаційний захід – Форум вступників дозволив старшокласникам ближче познайомитися зі спеціальностями та з активним і цікавим життям університету.

Майбутнім студентами вдалося відхилити завісу таємниці студентського життя, отримати ґрунтовні відповіді на всі запитання, які виникають наразі, перед вступною кампанією та прогулятися зеленою та затишною територією університету.

«Крута атмосфера, я вже стала учасником квесту. Однозначно хочу навчатися на юридичному», – розповіла Анастасія, учениця 7-ї школи.

«На форум вступників я приїхала з Краснопілля. Дуже гарний університет, така дружня атмосфера. Поки у мене у фаворитах архітектурний факультет, але я ще розмірковую», – розповіла старшокласниця Тетяна.

Під час перебування в університеті гості переконалися: у Сумському національному аграрному університеті є все, що потрібно сучасному студенту для опанування актуальної й потрібної на ринку праці спеціальності: потужна навчально-науково-виробнича база, де проходять практичні заняття і виробнича практика студентів, закладаються та проводяться наукові дослідження; усталені освітні традиції, що ґрунтуються на баченні роботодавців щодо знань і вмінь молодих фахівців; когорта високоосвічених, обдарованих викладачів-практиків.

Студент Станіслав розповів про враження майже за два місяці навчання:

«Хоч я вже й студент, та пропустити таке свято не міг. Я навчаюся на першому курсі факультету Агрономія, спеціальність – екологія. Навчатися подобається, викладачі одночасно добрі й вимогливі».

Представник юридичного факультету розповів, що саме цікавить старшокласників.

«Цьогоріч до нас завітало дуже багато зацікавлених школярів. Запитують як вступити, які предмети краще обрати на ЗНО, які існують спеціальності та які їх особливості», – поділився Костянтин.

Урочистим завершення насиченого дня стало закладання китайського парку на території СНАУ, присвяченого 70-річчю з дня утворення Китайської Народної Республіки.

Ректор Володимир Ладика разом з міським головою Олександром Лисенком та депутатом Сумської міської ради Расулом Галаєвим привітали іноземних студентів та разом з ними приступили до створення Саду Пізнання, висадивши у ньому перші дерева.

Сад Пізнання має стати затишним місцем для відпочинку за кращими традиціями китайської культури.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: