СумБуд

Як працює Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми

 Поділитися

Поділитися в

З середини 2017 року в Сумах функціонує Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу. Центр є платформою для поширення знань, розвитку компетенцій, забезпечення ефективних комунікацій та стимулювання консолідаційних процесів у середовищі малого та середнього бізнесу з метою підвищення його конкурентоспроможності та забезпечення сталого розвитку.

Загалом, в Україні є 15 таких Центрів. Працюють вони для підприємців всієї країни.

Центри інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) засновані ЄБРР в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business на базі вже існуючих організацій з підтримки малого бізнесу та середнього бізнесу в Україні. Їхня мета – розвиток успішного та конкурентного малого та середнього бізнесу (МСБ) в регіоні та всій Україні. Центри покликані побудувати нову модель стосунків бізнесу та суспільства, яка зробить Україну успішною.

Аби дізнатися більше про сумський ЦІПБ журналісти The Sumy Post поспілкувалися з Тарасом Савченком, головою Центру.

Яка періодичність проведення заходів та яка аудиторія?

— У середньому 1-2 заходи на місяць, аудиторія це малий і середній бізнес.

Як відбувається підбір тренерів?

— Тренерів підбираємо на основі моніторингу відкритої інформації, рекомендацій колег або власного досвіду участі у бізнес-заходах.

Є серед учасників тренінгів та семінарів постійна аудиторія?

Ряд заходів у нас є традиційними, особливо у сфері туризму та сільського господарства. Відповідно маємо певну частку постійної аудиторії. Крім того, ряд активних представників бізнесу є постійними учасниками наших заходів.

Від чого залежить безкоштовний тренінг/семінар чи ні?

Ми розробляємо концепції наших заходів, які затверджуються ЄБРР. Зазвичай у нас тренінги платні, а форуми та семінари безкоштовні.

Нещодавно в Сумах відбувся Фестиваль власної справи ВХІД, під час проведення якого Тарас Савченко отримав грамоту переможця в номінації “Розвиток бізнес освіти”.

Що посприяло отриманню нагороди на фестивалі ВХІД?

— Нагорода – це визнання ефективності роботи усієї команди Центру.

Як Ви оцінюєте успішність роботи Центру за весь час діяльності?

— Ми намагаємося бути максимально корисними для бізнес-спільноти Сумщини.

Сумський ЦІПБ активно веде сторінку у Facebook Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми. Там можна знайти анонси усіх тренінгів та семінарів, інформацію про тренерів та звіти з попередніх заходів.

Зазначимо, 16-18 жовтня 2019 в Конгрес-центрі СумДУ відбудеться тренінг «Почни свій консалтинговий бізнес». До участі запрошують представників консалтингових компаній та індивідуальних консультантів. Цей практичний курс буде корисним консультантам-початківцям, а також експертам, що мають на меті розпочати діяльність як індивідуальний консультант. З детальною інформацією про тренінг можна ознайомитися на сторінці Центру.

 

 

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: