СумБуд
метизная компания

Як сумчанам отримати паспорт під час карантину?

Суспільство | 14:12, 26.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Запровадження в країні ряду карантинних заходів та обмежень внесли певні корективи в порядок надання адміністративних послуг, в тому числі, і з міграційних питань. Нагадуємо, на період дії карантину змінено порядок оформлення паспорта громадянина України та порядок вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України по досягненню 25- та 45-річного віку.

Наразі, заяви на оформлення паспорта громадянина України приймаються незалежно від реєстрації місця проживання особи. Аналогічно, за принципом екстериторіальності, подаються і документи для вклеювання фотокарток по досягненню відповідного віку.

Вітдак, усі, хто на даний час з тих чи інших причин мешкає у місті Суми та має нагальну потребу в отриманні адміністративних послуг з паспортних питань мають право звернутися до Сумського міського відділу Управління ДМС України в Сумській області (вул. Нижньохолодногірська, 8, м. Суми). Телефон підрозділу для отримання довідкової інформації та консультацій (0542) 77 – 21 – 61. Прийом громадян здійснюється з вівторка по п’ятницю з 9.00 до 18.00, у суботу – з 9.00 до 16.45.

З метою недопущення поширенню гострої вірусної респіраторної хвороби COVID – 19, зменшення часу перебування відвідувачів у приміщенні підрозділу переконливо рекомендуємо координувати час та дату прибуття до міграційної служби за допомогою сервісу «електронна черга», що цілодобово доступний на офіційному веб – сайті ДМС https://dmsu.gov.ua/ та користуватися засобами особистого захисту.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: