метизная компания

Як сумчани можуть допомогти безпритульним тваринам взимку

Суспільство, Тварини | 20:46, 10.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

З приходом сильних морозів існування бездомних тварин ускладнюється. Особливо підтримка та допомога потрібна тваринам у зимовий період. І як би не хотіли волонтери Сумського товариства захисту тварин врятувати всіх та нагодувати, все ж охопити все місто – не вдасться. Тож на сумчан лягає відповідальність за життя безпритульних тварин, які мешкають поряд. Полегшити долю тварин не складно, далі розповімо кілька порад та нагадаємо про важливі правила.

Нагодуй

Для того, щоб організм кота або собаки міг витримувати морози, йому необхідна енергія. Найкращий варіант – погодувати тварину чимось теплим, або сухий корм залити гарячою водою.

Налий теплу воду

У морози вода дуже швидко застигає в мисках, тому варто наливати воду теплу. У такому випадку вона не так швидко замерзне, і тварина зможе хоч якось зігрітися.

Пусти погрітися

По можливості, запускайте тварин погрітися в під’їзди. Вaм великої шкоди це не зaвдaсть, проте твaринaм ви можете врятувaти життя, особливо кiшкaм. Aдже при темперaтурі -15 грaдусiв кiт зaмерзaє зa кiлькa годин. Потрапляючи в тепло, вони моментально лягають спати – так їм вдається відновити сили.

Помiтивши у твaрини прояви обмороження вaрто звернутися до ветеринaрa aбо до волонтерiв з оргaнiзaцiї зaхисту твaрин.

Зроби укриття

Зробити невелику будку зовсім нескладно – достатньо взяти звичайну коробку. Зовні будиночок можна обмотати скотчем. Всередину покласти сіно або теплі кофти. Рекомендуємо ставити будиночок на дерев’яний піддон, щоб холод від землі не йшов всередину.

Перевіряй автівку

З настанням холодів бездомні котики залазять під колеса автомобілів, під капот та можуть грітися біля мотора. Закликаємо водіїв перевіряти автомобіль перед тим, як заводити машину.

Знайди господаря

Нaйкрaщий спосiб допомогти безпритульнiй твaринцi – знaйти їй родину. Поки ви перебуваєте в пошуку родини, тварину можна відправити на перетримку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: