метизная компания

Як у Сумах працює опікунська рада?

Суспільство | 13:28, 17.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією департаменту соцзахисту Сумської ТГ, у 2021 році опікунська рада провела 11 засідань і розглянула 56 заяв, що стосуються питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами, у тому числі скарг на дії опікунів, укладання угод з нерухомим майном тощо.

Представники органу опіки та піклування були залучені до 97 судових засідань. Як наслідок, над 27 особами встановлено опіку, надано 14 дозволів на укладання угод із нерухомим майном недієздатних для покращення житлово-побутових умов та захисту майнових прав підопічних.

Реєстр недієздатних повнолітніх осіб, до якого внесено відомості про 429 осіб, оновлюється та підтримується в актуальному стані, оновлення також вносяться до Централізованого банку даних із проблем інвалідності. Проведено 442 обстеження житлово-побутових умов проживання недієздатних осіб, 753 громадянам надано методичну допомогу, видано 43 посвідчення опікуна. На сьогодні опрацьовано питання надання звітів щодо виконання опікунських обов’язків за 2021 рік із 258 опікунами.

На підставі проведеної роботи внесено пропозиції щодо надання підтримки у рамках програми «Милосердя». Отже, за кошти бюджету громади 5 опікунів, у яких під опікою перебувають двоє повнолітніх недієздатних осіб, отримали одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 17 690 грн (по 2994 грн на сім’ю).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: