метизная компания

Які лікарні підремонтували у Сумах?

 Поділитися

Поділитися в

Відділ охорони здоров’я проінформував про виконані ремонтні роботи у лікувально-профілактичних закладах міста.

На минулому тижні у міській клінічній лікарні № 1 проводили ремонт сходів стаціонарного корпусу, операційного блоку та ремонт ортопедично-травматологічного відділення № 2, проводилась заміна вікон стаціонарного корпусу, ремонт пульмонологічного та гінекологічного відділень.

У міській клінічній лікарні № 5 займались ремонтом рентгенологічного кабінету, відділення мікрохірургії ока.

Разом з тим, у міській клінічній лікарні № 4 капітально ремонтували харчоблок, розпочали капітальний ремонт овочесховища.

У міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди ремонтували приймальне відділення для інфекційних хворих по вул. Троїцька, 28, отоларингологічне відділення, фасад дитячої поліклініки № 2 по вул. Сірка, 3 та проводили роботи по заміні дверних і віконних блоків у дитячій поліклініці № 1 по вул. Праці, 3. Також продовжували роботи з капітального ремонту актової зали дитячої лікарні по вул. Троїцька, 28, капітального ремонту фасадів будівлі дитячої лікарні (корпус А 2) та роботи по ремонту фасадів (заміні віконних блоків) будівлі дитячої лікарні (корпус А), закінчили ремонт покрівлі стаціонару (корпус А).

Тим часом у міському клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії проводився ремонт холу на І поверсі та вікон жіночої консультації.

Інформаційний портал Сумської міської ради

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: