СумБуд
Реклама
метизная компания

Яких помилок найчастіше припускаються мешканці Сумщини при заповненні документів у департамент соцзахисту?

Суспільство | 17:26, 28.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

У департаменті соціального захисту населення рекомендують ретельно перевіряти правильність заповнення бланків для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлової субсидії, що збереже час і дасть змогу швидше розглянути надані документи та ухвалити відповідні рішення.

Серед основних зауважень до поданих документів, які унеможливлюють визначення права на призначення соціальної допомоги, фахівці виділяють відсутність:

  • особистого підпису заявника;
  • даних у розділах декларацій, які мають бути обов’язково заповнені;
  • персональних даних заявника та членів родини (ПІБ, адреса, контактний телефон, дата народження, серія та номер паспорта, сімейний стан);
  • дати заповнення документів.

Ознайомитися зі зразками заповнення бланків, які знаходяться на сайті департаменту, можна за посиланням.

Крім того, відвідувачам установи нагадують, що в зв’язку з подовженням дії карантинних заходів департамент працює з мешканцями Сумської міської територіальної громади переважно в дистанційному режимі. Прийом документів та письмових звернень здійснюється шляхом поштового відправлення або через скриньку, розташовану при вході до адмінбудівлі за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35.

Окрім того, громадяни можуть скористатися електронними сервісами, надіславши повідомлення на загальну електронну пошту – dszn@smr.gov.ua; з питань соціальних допомог та субсидій – priyom.dszn@smr.gov.ua; з питань пільг – person.dszn@smr.gov.ua; з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю та інших пільгових категорій населення – inva.dszn@smr.gov.ua чи на офіційну сторінку департаменту у Facebook.

За детальнішою інформацією відвідувачі установи можуть звернутись за номерами: 78-88-88; 78-71-22; 78-71-23; (050)4078199.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: