СумБуд

Ямпільські натуралісти передають екологічний челендж школярам Сумщини

 Поділитися

Поділитися в

Жодна істота на Землі не залишає після себе сміття, окрім людини. На сьогодні екологічна ситуація нашої країни досягла критичного рівня. Сміття всюди: в лісі, в парку, у водоймах, на узбіччях доріг.


За ініціативи гуртківців Ямпільської районної станції юних натуралістів розроблений і втілений в життя екологічний проект в рамках якого на базі закладу був створений клуб «Екологічна варта», який проводить різноманітні природоохоронні операції, акції, круглі столи на тему «Екологія».

Вихованці вже провели анкетування населення на тему: «Чи влаштовує Вас екологічний стан нашого населеного пункту?». Всі анкети діти зібрали у скриньку зроблену власноруч. За підсумками анкетування діти дізналися, що більшість респондентів відповіли «Ні» та висловили пропозиції щодо його поліпшення.

Наступним кроком стала боротьба з пластиковими пляшками. До їх збору долучилися всі школярі, їх батьки та педколектив закладу. Зібрані пляшки відправили на переробку до м. Шостка. Таку акцію діти проводять кілька разів на місяць.

Наступний наш крок – це боротьба з батарейками. Вихованці поставили в магазинах невеличкі міні-контейнери для батарейок, які буквально через два тижні були повністю заповнені. Зібрані батарейки відправили в пункт прийому м. Глухова. В цьому зборі, безумовно, допомогли жителі райцентру, яким не байдужа природа рідного краю.

Втім, головною мрією юних екологів є створення сортувальних баків в нашому селищі.

Ямпільські натуралісти впевнені, що такі заходи мають стати своєрідним челенджом не тільки серед небайдужих на Сумщині, а й за її межами. Тому передають екологічний челендж в інші міста і село нашої області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: