метизная компания

Ярмарок вакансій для непрацевлаштованих воїнів АТО завтра пройде у Сумах

Події, Суспільство | 22:15, 11.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Говорили про працевлаштування учасників антитерористичної операції, сьогодні, 11 липня, під час брифінгу у міській раді. Непрацевлаштованих воїнів запросили на ярмарок вакансій, який відбудеться завтра у міському центрі зайнятості.

Мета зустрічі – більше говорити про працевлаштування, про те, які професіє є й доступні для воїнів АТО та переконати їх у тому, що офіційне працевлаштування – це краще ніж зарплата у конверті.

Вікторія Прокопенко, начальник відділу інформаційно-організаційної роботи міського центру зайнятості зазначила, що бійці мають змогу не лише працевлаштуватися, а й отримати кошти для започаткування власної справи.

Присутні на заході представники комунальних підприємств сповістили про необхідність кадрів.

«На сьогодні на підприємстві у нас працює 142 учасники АТО. Завтра ми беремо участь у ярмарку вакансій. Зараз маємо 300 вакансій, на які потрібні слюсарі-ремонтники, електромонтери та машиністи тепловозів», – розповів Олег Тетьоркін, директор з персоналу та соціальних питань ПАТ «Сумихімпром».

КП «Електроавтотранс» повідомило, що є гостра потреба у водіях тролейбусів, та зазначили заробітну плату 8500 тисяч гривень, а КП «Міськводоканал» пропонує вакансії з заробітною платою від 4 тисяч до 7 тисяч гривень.

Ярмарок вакансій розпочнеться завтра о 9:00 у міському центрі зайнятості по вул. Степана Бандери, 45.  Потенційних працівників шукатимуть 26 роботодавців: комунальні підприємства міста, організації та установи.

У міському центрі зайнятості перебуває 78 учасників антитерористичної операції, але це лише 3,6% від загальної кількості безробітних воїнів.

«У Сумах на обліку перебуває 2889 учасників АТО. З бюджету виділяються кошти на оплату житлово-комунальних послуг на психологічну допомогу, але значну увагу треба приділяти працевлаштуванню воїнів АТО і поверненню їх до мирного життя», – висловила думку Альона Дмітрєвская, заступник міського голови.

Об’єднати сили департаменту соціального захисту населення, роботодавців та центру зайнятості пропонує Тетяна Масік, директор департаменту соціального захисту населення. За її словами на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває майже три тисячі сумчан з числа військовослужбовців-учасників АТО, які мають статус «Учасник бойових дій»

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: