метизная компания

єДопомога тимчасово припиняє збір заявок на виплати від міжнародних організацій

Суспільство | 17:59, 27.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

На платформі єДопомога тимчасово припиняється збір заявок на виплати від міжнародних організацій.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на Мінсоцполітики.

“Наразі громадянами України подано понад 10 мільйонів заявок, у зв’язку з чим тимчасово припиняється збір заявок на платформі єДопомога задля детального їх опрацювання та передачі за запитом до міжнародних організацій для подальшої виплати”, — йдеться у повідомленні.

Після підтвердження готовності фінансової підтримки зі сторони міжнародних організацій, приймання заявок буде відновлено.

Для заявників, які допустили помилку у раніше поданих заявках, залишається можливість переподати заяву через платформу єДопомога. Для цього потрібно натиснути “Перевірити статус заявки”, заповнити персональні дані та перевірити статус — за потреби натиснути “Відізвати та подати нову заявку”.

У Мінсоцполітики нагадали, що рішення про надання допомоги відповідній категорії населення та сум виплат приймають міжнародні організації. Пріоритетними є найнезахищеніші верстви населення: особи з інвалідністю, пенсіонери, одинокі матері або батьки, багатодітні сім’ї, отримувачі допомоги малозабезпеченим сім’ям зокрема з-поміж переселенців.

Зі свого боку міністерство проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

Що відомо

Мінсоцполітики в рамках укладеного меморандуму з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців передало список заяв для виплати грошової допомоги 130 000 громадянам України. Серед них — пенсіонери, які не є переселенцями, але потребують підтримки і зареєстрували заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій на платформі єДопомога.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: