метизная компания

Євродворів на Івана Сірка у Сумах поки що не буде

Суспільство | 09:41, 19.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Потребує ремонту дворів по вул. Івана Сірка 2,4,10,12,14,16,18».

«Двори за даними адресами знаходяться в дуже поганому стані. В даних дворах практично відсутнє асфальтне покриття, завдяки чому дорога перетворилася в непрохідні ями і бруд. У цих дворах знаходяться дитячий садок, і початкова школа. Кожен день мами з дітьми змушені ходити через бруд і ями.

Також у цих дворах немає нормальних тротуарів, замість них йдуть грунтові доріжки, під час дощу вони перетворюються в суцільне місиво, завдяки цьому вся грязь з вулиці несеться у квартири людям. Ще тут потрібна заміна мереж водопостачання, оскільки вони все залатані шматками, також останнім часом почастішали прориви на них», – писав автор петиції Крикун Олексій Вікторович.

Відповідь на електронну петицію:

«За результатами розгляду Вашої електронної петиції “Ремонт дворів по вул. Івана Сірка, 2, 4, 10, 12, 14, 15, 18”, розміщеної на веб-порталі (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2201), повідомляємо наступну інформацію.

З електронної петиції вбачається, що Ви пропонуєте провести ремонт доріг та тротуарів на прибудинкових територіях, а також заміну мереж водопостачання за адресами вул. Івана Сірка, 2, 4, 10, 12, 14, 15, 18.

За інформацією Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради, капітальний ремонт прибудинкових територій в районі житлових будинків № 2, 4, 10, 12, 14, 15, 18 по вул. Івана Сірка титульним списком на 2020 рік не передбачено.

Стосовно заміни мереж водопостачання Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради, як головним розпорядником коштів, передбачені видатки з бюджету Сумської міської ОТГ на проведення поточного ремонту водопровідних та каналізаційних мереж за вищевказаними адресами. Роботи будуть виконані в травні-червні 2020 року».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: