метизная компания

Юлія Тимошенко: Зростання доходів українців до європейського рівня необхідне для піднесення економіки

 Поділитися

Поділитися в

Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі з громадою Лебедина на Сумщині.

Вона зауважила, що наразі доходи українців у 3,5 раза нижчі, ніж у сусідній Польщі, і в 16 разів нижчі, ніж у середньому по об’єднаній Європі.

“Як ви думаєте, скільки наша молодь терпітиме це приниження, якщо в Німеччині в 16 разів більше платять?” – обурилася лідер «Батьківщини».

За її словами, ми як країна маємо зрозуміти, що сьогодні людина – найбільша цінність у світі, й усі сильні економіки спираються на інтелект.

 

 «З бюджету останні роки виділяються величезні гроші на дотації монополіям, які виробляють курятину. Мільярди гривень! Хоча їхнє виробництво повністю окупне. Коли ми порахували, скільки їм виділяли дотацій на ці монопольні корпорації, наближені до влади, то вийшло 350 грн дотацій на одну курку. Я хочу запитати, де ці золоті кури?» – обурилась політик.

Юлія Тимошенко також зауважила, що у 2019 році 32% видатків бюджету піде на повернення необґрунтованих боргів, які влада набрала за останні роки. На обслуговування боргу йде 419 млрд грн на рік, тоді як на оборону Україна витрачає лише 85 млрд грн, а Пенсійний фонд становить 200 млрд грн.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: