метизная компания

Юні кінологи із Сум відзначились на Чемпіонаті зі службовими собаками

Суспільство | 13:24, 3.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

У суботу в Сумах розпочався відкритий Чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками «Юний кінолог». У змаганнях взяли участь 67 кінологічних пар з 23 регіонів України. В підсумку в командному заліку з багатоборства перше місце завоювала команда ГУНП в м. Київ, друге місце посіла команда ГУНП в Сумській області, третє місце виборола команда ГУНП в Житомирській області.

Свої вміння демонстрували 25 команд – головних управлінь Національної поліції 23 областей України, окрім того, цього річ до поліцейських команд долучилися команда Збройних сил Україна та цивільна команда з Закарпаття «Замкова вежа».

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ?????±?°???°, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

Юні кінологи зі своїми улюбленцями різних порід – мисливських, службових і декоративних, демонстрували свої навички в подолання смуги перешкод, курсу слухняності («Собака в місті») та захисній справі. Кожен виступ супроводжувався підбадьорливими вигуками з трибун та гучними оплесками.

Найбільші симпатії дісталися самими юним учасникам. А наймолодший кінолог, чотирирічний Казаков Кирило з Маріуполя, разом зі своїм вихованцем посів заслужене друге місце у особистому заліку з курсу слухняності.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?????±?°???°, ???µ?±??, ?????°???° ?? ???° ???»?????µ

Врешті, підсумки змагань визначились наступним чином:

У змаганнях з загального курсу дресирування серед юніорів (15-18 років) перше місце завоювала Клименко Тетяна з Сумщини, 2 місце посіла Овчаркіна Марія з Одещини, третє місце виборов Петах Юліан з Закарпаття.

У змаганнях з курсу слухняності («Собака-компаньйон») «золото» заслужено дісталось Салій Олександрі (Одеська область), «срібло» розділили Швидка Ганна (Харківська область) та Казаков Кирило (Донецька область), «бронза» – у Лєвочкіна Олексія (Черкаська область).

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?????°???°, ?????±?°???°, ???° ???»?????µ ?? ?????????????°

У змаганнях з курсу слухняності в командному заліку перше місце посіла команда Сумської області, друге – команда Донецької області, третє – команда Одеської області.

У змаганнях «Смуга перешкод»

Діти (до 15 років):
1 місце – Шинкарьова Єлизавета, м. Суми.
2 місце – Старостенко Борис, м. Суми
3 місце – Лєвочкін Олексій, Черкащина.

Юніори (15-18 років):
1 місце – Бабенко Костянтин;
2 місце – Овчаркіна Марія
3 місце – Петах Юліан

Командний залік:
1 місце – команда Сумської області
2 місце – команда Закарпатської області «Замкова варта»
3 місце – команда Кіровоградської області.

У змаганнях «Захисна служба»:
1 місце – Діхтярьов Антон, Суми;
2 місце – Курбатова Юлія, Київ;
3 місце – Клименко Тетяна, Суми.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????, ?????±?°???° ?? ???° ???»?????µ

У змаганнях з багатоборства призові місця розподілилися наступним чином:

Вікова категорія «Діти», основний залік:
1 місце – Курбатова Юлія, м. Київ;
2 місце – Швидка Ганна, Харківська область;
3 місце – Мулик Надія, м. Херсон.

Вікова категорія «Юніори», основний залік:
1 місце – Діхтярьов Антон, м.Суми;
2 місце – Клименко Тетяна, м.Суми;
3 місце – Петах Юліан, «Замкова варта», Закарпаття.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ???µ?±?? ?? ???° ???»?????µ

У командному заліку перше місце завоювала команда ГУНП в м. Київ, друге місце посіла команда ГУНП в Сумській області, третє місце виборола команда ГУНП в Житомирській області.

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: