метизная компания

Юний сумчанин виконав Гімн України на найстарішому органі Бельгії

Суспільство | 11:05, 8.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Учні фортепіанного відділу дитячої музичної школи № 4 стали кращими відразу в двох конкурсах — всеукраїнського та міжнародного рівнів.

У Всеукраїнському двотуровому конкурсі вокально-інструментального мистецтва імені М. В. Лисенка «Ой, заграйте, музиченьки!», який проходив у Києві, Денис СТАРОСЕЛЬСЬКИЙ став лауреатом І премії у категорії «Клавішні інструменти», виконавши Гімн України на найстарішому органі Бельгії.

Крім того, нещодавно Денис Старосельський дебютував на Міжнародному конкурсі талантів «Soul International Talent Competition» у Києві, де отримав Гран-прі.

На цьому конкурсі гідно виступили й інші учні ДМШ № 4. Так, у категорії «Фортепіано» лауреатами І премії стали Катерина МОСТІПАНОВА, Таісія СЕМА, Марія МЕДЕНЦОВА та Аделіна МАЙБОРОДА (викладач — Світлана ЯКИМОВА). У категорії «Духові інструменти» лауреатом І премії двічі став учень Матвій МЄШКО (викладач — Денис ФЕДЧЕНКО).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: