ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

З липня колишнім “фрунзенцям” почнуть виплачувати зарплатні борги

 Поділитися

Поділитися в

Про це заявив генеральний директор АТ «СМНПО-Інжиніринг» Володимир Лук’яненко.

Той повідомив, що колишні власники та керівники АТ “СМНПО” створили боргові зобов’язання. А це більше 9 млрд грн банківського боргу, понад 3 млрд грн протермінованої кредиторської заборгованості перед постачальниками, близько 650 млн грн заборгованості за податками та зборами і значні борги по зарплаті, які на сьогодні становлять 230,4 млн грн.

За словами Володимира Лук’яненка, для запобігання неминучого банкротства сумського машинобудування у 2020 році було створене АТ «СМНПО-Інжиніринг». Підприємство на сьогодні забезпечує зайнятість 4400 працівникам.

«З липня поточного року, по завершенні контрактної кампанії, ми плануємо забезпечити ресурс для сплати зарплатного боргу у розмірі щонайменше 500 тисяч грн щомісяця», – зазначив керівник підприємства.

Окрім того, наразі ведуться перемовини з фінансовими компаніями і групами, які готові взяти на себе розтермінований борг заводу під гарантії АТ «СМНПО-Інжиніринг» і повністю розрахуватися з людьми.

Володимир Лук’яненко розповів, що коли він після тривалої перерви у 2018 році повернувся на підприємство, були арештовані всі рахунки, закриті цехи, накопичилися неймовірні борги. За три роки було звільнено 9300 людей. Завод, за словами Лук’яненка, був підготовлений до банкрутства.

Тоді було прийнято рішення створити АТ «СМНПО-Інжиніринг» і почати працювати з чистого аркуша.

Щодо боргів по зарплаті, то Володимир Лук’яненко зазначив, що вони були готові продати стадіон «Ювілейний», який належить підприємству, але не за 8 млн грн, як його виставила на продаж виконавча служба, а за 320 млн грн.

Сумська обласна рада

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: