метизная компания

«За чесні вибори!» – мітинг, ініційований Сумською обласною організацією політичної партії «Розумна сила»

Суспільство | 14:01, 16.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Мирна акція, котру підтримали сумчани, небайдужі до майбутнього своєї країни, відбулася біля Сумської обласної державної адміністрації. Учасники мітингу вимагали чесних виборів, закликаючи повернути право голосу громадам, адже в Сумській області вибори в ОТГ не відбулися. 


Основні гасла:
Знову «жити по новому»?
Воєнний стан – технологія удушення,
Вимагаємо чесних виборів!
Грудень – репетиція березня!
Поверніть вибори громадам!

«Сьогодні, зібравшись тут, ми маємо право твердо заявити: Досить невдалих експериментів за рахунок народу, досить посміхатися нам в обличчя та шарудіти по наших кишенях, досить вирішувати за нас, хто наш обранець. Ми повинні бути впевнені, що можемо чесним шляхом обрати ту людину, котра буде відстоювати наші права та врятує країну від розрухи!» – наголосив голова Сумської обласної партійної організації «РОЗУМНА СИЛА» Дмитро Коломієць.

Голова Сумської міської партійної організації «РОЗУМНА СИЛА» Василь Тютюнник під час свого виступу підкреслив: «Треба провести чесні вибори, а не залякувати людей введенням воєнного стану, прийняттям нових законів та підвищенням податків. Треба надати всім громадянам можливість участі в політичному житті країни, тому поверніть вибори громадам та дайте можливість нам, свідомим громадянам, виконати свій конституційний обов’язок!».
Люди також підтримали виступ активістів «РОЗУМНОЇ СИЛИ», які наголосили, що вибори – це єдиний чесний шлях, яким до влади можуть прийти нові політики, готові працювати заради добробуту українців.
«Правда завжди перемагає!» – такими словами закінчилася мирна акція.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: