СумБуд
метизная компания

За півроку до прокуратури Сумщини надійшло 14 звернень від народних депутатів України

Суспільство | 22:26, 14.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумській обласній прокуратурі належна увага приділяється питанню розгляду звернень громадян. Так, упродовж першого півріччя 2021 року до органів прокуратури області надійшло 2 тис. 161 звернення, з яких по суті вирішено 1263, у тому числі 14 звернень, що надійшли від народних депутатів України.

Найбільшу кількість з вирішених становлять звернення з питань досудового розслідування, з яких переважають скарги на дії і рішення слідчих поліції. Майже четверта частина звернень надійшли від учасників кримінального провадження. Загалом, вжиті заходи за результатами розгляду заяв сприяли оперативному реагуванню на порушення чинного законодавства.

За результатами розгляду заяв розпочато 152 кримінальні провадження, задоволено 95 звернень.

Майже четверта частина звернень громадян, що надійшли до органів прокуратури за захистом своїх інтересів та поновлення порушених прав, вирішення яких не входить до повноважень органів прокуратури, скеровані за належністю до органів влади, державного нагляду та контролю, органів місцевого самоврядування.

Водночас працівниками прокуратури надаються змістовні роз’яснення з питань розгляду звернень громадян з метою реалізації захисту їх прав у суді, органах безоплатної правової допомоги, відповідних органах контролю тощо.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: