СумБуд
метизная компания

За рівнем захворюваності на COVID-19 Сумщина спустилася з 8-го на 13-те місце

Суспільство | 14:48, 29.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це йшлося під час апаратної наради при голові облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ

Як доповів головний санітарний лікар області Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ, за останній тиждень за рівнем захворюваності на COVID-19 Сумщина покращила результат і спустилася із 8 на 13 місце. Зниження рівня захворюваності фіксується у 35 громадах, проте у 17 він зріз. Найбільш ураженими коронавірусною інфекцією наразі є Бездрицька, Вільшанська, Лебединська, Коровинська та Боромлянська громади.

Поруч із зниженням рівня захворюваності, на жаль, спостерігається зменшення на 10% направлень із закладів охорони здоров’я зразків для проведення ПЛР-тестів. Кількість обстежень експрес-тестами не збільшилася.

Дмитро Живицький наголосив на недопущенні зниження охоплення населення тестуванням, як ПЛР-, так і експрес-тестами, адже вчасне виявлення інфікованих дозволить запобігти розповсюдженню інфекції.

Голова облдержадміністрації доручив провести роботу в цьому напрямку, за необхідності зустрітися в обласному центрі, якщо формат селектору заважає порозумінню і покращенню результатів в кожній громаді.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО підкреслив, що ситуація із захворюванням на COVID-19 залишається напруженою, проте відмічається постійна тенденція до її стабілізації. Основні індикаторні показники повільно, але стало знижуються. Рівень захворюваності на Сумщині щодня зменшується, хоч і перевищує норму. На сьогодні він становить 528 осіб на 100 тис. населення. За коефіцієнтом виявлення випадків інфікування та рівнем госпіталізації є також позитивна динаміка.

За останній тиждень на COVID-19 захворіло 2510 (проти 3100 за попередній тиждень), 130 осіб, на жаль, померло. За останню добу офіційно підтверджений діагноз COVID-19 у 58 осіб. Госпіталізовано 48 хворих, завантаженість ліжкового фонду складає 54%.

Наразі продовжує хворіти 11041 особа. 1263 пацієнтів лікуються стаціонарно, в тому числі 50 хворих знаходяться на апараті ШВЛ. 9778 отримують лікування амбулаторно.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: