ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Захистити найдорожче, створити найкраще: Аграрна партія йде на місцеві вибори

Суспільство | 10:41, 10.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Аграрна партія йде на місцеві вибори. Це рішення продиктоване вимогами сьогодення, адже жлюди, які працюють, доглядають за землею, створюючи робочі місця та наповнюючи місцеві бюджети, мають право на представництво у органах влади. Про пріоритетні напрямки формування політики в регіоні, про цілі та плани говорили представники АПУ на прес-конференції, що відбулася 6 серпня.

Що б там не говорили, а аграрний сектор української економіки сьогодні розвивається чи не найбільш стрімко. З цього почав свій виступ голова Сумської обласної організації Аграрної партії України Сергій Карпенко: «За минулий рік аграрії дали країні близько 40% валютної виручки та близько 20% ВВП країни. Лише на Сумщині в аграрному секторі працює близько 50 тисяч людей, працює 652 фермерських господарства. Це ті люди, які не тільки працюють на землі, і наповнюють не лише місцеві бюджети, а й державний бюджет, створюють робочі місця».

На думку очільника обласного осередку Аграрної партії така кількість людей, задіяних в аграрному секторі змушує замислитись про представництво їхніх інтересів на різних рівнях державної влади.

«Серед членів Аграрної партії –  люди, які займаються рослинництвом, тваринництвом, працюють у переробній сфері, виробляють сільгосптехніку, а також працюють в установах соціальної інфраструктури. Це ті люди, які платять податки до місцевих бюджетів, які першими приходять на допомогу, коли трапляється біда, разом з народом радіють маленьким і великим перемогам, тому що вони не тільки працюють а й живуть на Сумщині, це їхня мала батьківщина, яка їм не байдужа». – зауважив пан Карпенко.

Отже, 28 липня на Всеукраїнському з’їзді Аграрної партії було вирішено йти на місцеві вибори. Які ж головні завдання ставлять перед собою партійці? Очевидно, що інтереси людей, які працюють на землі прямо пов’язані з формуванням земельної політики.

Позицію партії з цього питання озвучив заступник голови обласної організації АПУ, голова Асоціації Спілки сільськогосподарських підприємств Сумської області Олексій Картавий: «Після парламентських виборів та початку роботи новоствореної Верховної Ради стало зрозуміло, що сьогодні на часі більш актуальне питання: збереження наших земель. Бо сьогодні ринок землі у тому вигляді, в якому нам його пропонують, створений зовсім не в інтересах лю0+дей, які на ній працюють. Він заточений під великі холдинги, які лише виснажують землі, отримують з них прибуток і зовсім не турбуються про людей, які тут живуть і працюють. Ну про що можна говорити, якщо навіть податки від цих прибутків вони сплачують за місцем реєстрації у Києві чи навіть за кордоном?! Про яку успішну громаду, про який добробут, про який сталий розвиток ми можемо сьогодні говорити?». На його думку, пріоритетне право володіти та розпоряджатися земельними ресурсами повинні мати саме українці і ті, хто безпосередньо працює на землі.

Не менш важливим питанням залишається також підтримка малого та середнього бізнесу. Його також врахували аграрії, формуючи свою передвиборчу програму.

«Сьогодні малий та середній бізнес на Сумщині потребує створення сприятливих економічних умов, що полягають в мінімізації контролю з боку держави, створенні різноманітних програм підтримки малого та середнього підприємництва, яке сьогодні становить основу економіки регіону та України в цілому. – Відмічає голова Сумської обласної організації Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Дейнека – Ще одне питання, яке сьогодні турбує власників господарств – це захист приватної власності. Так чи інакше, сьогодні фермер мало захищений від різного роду рейдерських атак та інших посягань. Нашою метою є удосконалити ці механізми захисту, в тому числі і через ініціацію відповідних змін до законодавства».

Позиція аграрної партії спрямована на захист не лише жителів села. Адже, як зауважив Сергій Карпенко одне робоче місце в селі створює підґрунтя для формування 11 робочих місць у місті. І така позиція, очевидно, цілком має право претендувати на успіх, адже, як показали результати виборів до об’єднаних територіальних громад у різних регіонах України, Аграрна партія скрізь входила до трійки лідерів. «Аграрна партія має представництва у всіх регіонах, багато наших людей увійшли до місцевих рад в ОТГ Сумщини, – пояснює Сергій Карпенко – І я впевнений, що на місцевих виборах люди голосуватимуть не за красиві слова і обіцянки, а за людей, яких вони знають особисто і за їх конкретні справи». Що ж стосується співпраці з представниками інших партій та політичних угрупувань, то позиція аграріїв однозначна: співпрацювати з усіма заради розвитку регіону та добробуту людей і, в жодному разі, не зраджувати інтереси виборців заради сумнівних домовленостей. «Аграрії ніколи не ставили собі за мету захопити владу в області чи в окремій громаді. Наша мета співпрацювати з тими, хто прагне розвивати область. Можу точно сказати, що на даний момент домовленостей з іншими партіями щодо створення коаліції у нас немає», – пояснив Олексій Картавий голова Спілки сільгосппідприємств.

Таким чином аграрії Сумщини закликають мешканців області зробити свідомий вибір 25 жовтня і віддати свій голос за людей, чиї справи говорять більше за порожні обіцянки. Адже, як говорить народна мудрість: «Дерево судять по плодах, а людину по ділах»!

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: