СумБуд
метизная компания

Заместителя губернатора Сумщины упрекнули в коррупции

Суспільство | 04:00, 16.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Об этом у себя в Facebook написал общественный активист Александр Хоруженко. Он сообщил: “глянув на декларацію про доходи заст. губернатора Сумської ОДА Ірини Купрейчик, яка в нещодавньому інтерв’ю розповідала яка вона успішний бізнес-вумен, їздить на дорогому автомобілі, веде досить пристойний стиль життя-мільйонерки.

Так щось, просто згадалося. Нічого лічного:-))

Оскільки сьогодні парламент прийняв закон про зміни електронного декларування – останній закон, необхідний для відкриття безвізового режиму та один з важливих у створенні нової антикорупційної системи.

Цього тижня також запрацює Національне агентство із питань запобігання корупції, котре займатиметься деклараціями.

Як свідомий громадянин і на підставі п. 4 статтті 51 Закону України “Про запобігання корупції” – http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1700-18/page3 – заявляю першого “клієнта” – очевидно що йдеться про невідповідність рівня життя суб’єкта декларування задекларованим ним майну і доходам, що є підставою для здійснення повної перевірки його декларації. “У разі встановлення невідповідності рівня життя Національним агентством надається можливість суб’єкту декларування протягом десяти робочих днів надати письмове пояснення за таким фактом”.

Взагалі, вже можна копати глибше. Всій громадськості роботи вистачить –http://declarations.com.ua

P.S. “Заповнювати чиновники будуть декларації в 2016 році та відповідальність буде наступати в 2016 році”, – заявив президент:-))”

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: