метизная компания

Завтра у Сумах розпочнуться рейди з протидії стихійній торгівлі

 Поділитися

Поділитися в

З вівторка, 7 квітня, мобільні групи з числа представників тимчасової комісії з ліквідації стихійної торгівлі, контролю за благоустроєм здійснюватимуть рейди з припинення діяльності незаконних торгових точок, – інформує Сумська міська рада.

«Ми зупинимо жах, який коїться на вул. Засумська. Зазвичай понеділок – спокійний у плані стихійної торгівлі, а вже завтра розпочнеться профілактична робота, – мобільні групи вийдуть на рейди і слідкуватимуть за дотриманням порядку, якщо деякі люди ще й досі не розуміють, що потрібно з усією відповідальністю ставитись до карантинних заходів, та неухильно дотримуватись рішень міської ради та постанов Кабміну задля протидії поширення коронавірусної інфекції. Це превентивні заходи, вважаю їх дієвими», – повідомив Олександр Лисенко.

Представники структурних підрозділів міськради та працівники патрульної та Національної поліції ліквідовуватимуть місця стихійної торгівлі та упорядковуватимуть роздрібну торгівлю на території Сум, в межах своєї компетенції. Мова йде про складання адміністративних протоколів (керуючись Законом України «Про ветеринарну медицину», Законом України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини», «Правилами роздрібної торгівлі продовольчими товарами», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Кодексом України про адміністративні правопорушення, п. 20 частини четвертої ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні) на фізичних осіб-підприємців та приватних осіб, котрі реалізовують продукцію продовольчої та непродовольчої груп під час дії карантинних заходів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: