метизная компания

Жодних нормативних документів, які б сьогодні забороняли чи скасовували відвідини лікарем пацієнтів вдома – немає

Суспільство | 09:58, 4.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як наголосив під час апаратної наради начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО, за ненадання лікарем медичної допомоги передбачена кримінальна відповідальність. Однак, за його словами, лікарі, з якими пацієнти уклали декларації, відвідують пацієнтів вдома лише за потреби

«Якщо стан дорослого чи дитини потребує приїзду лікаря, ми говоримо зараз про людей із інвалідністю, пенсійного віку, дітей, то лікарі приходять до пацієнта додому, – розповів Сергій Бутенко. – Проте, коли стан дитини чи дорослого є таким, що дозволяє самостійно добратися до медичного закладу, то пацієнт має це зробити, адже на місці є можливість відразу пройти всі необхідні обстеження, у тому числі лабораторні».

Це ж стосується і виклику екстреної швидкої допомоги. Обласна диспетчерська служба, де працюють фахівці-медики, чітко виясняють під час виклику, чи потрібна в тому чи іншому випадку саме екстрена допомога чи не відкладна допомога.

«Сьогодні є чимало викликів, коли пацієнти необґрунтовано викликають саме бригаду екстреної допомоги, та ще й скаржаться, якщо до них не приїжджають, – додав Сергій Бутенко. – Так не має бути, адже лише один виклик цієї бригади коштує державі близько 1 тисячі гривень».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: