метизная компания

Жителям Сумщини пояснили додаткові обмежувальні заходи під час Великодніх свят

 Поділитися

Поділитися в

Про це розповівзаступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк під час брифінгу щодо попередження поширення коронавірусу на Сумщині, – повідомляє Сумська ОДА.

За його словами, всі заклади, які забезпечують життєдіяльність населення області (продовольчі магазини, аптеки, хлібозаводи тощо) будуть працювати у звичайному режимі за умови дотриманням карантинних вимог.

Щодо заборони перебувати людям у громадських місцях у вихідні та святкові дні, то Михайло Мацюк черговий раз наголосив, що такі обмеження прийняті на всеукраїнському рівні з метою запобігання масового скупчення людей. Він закликав жителів Сумщини не виїздити в компанії на відпочинок, не відвідувати масові богослужіння та не створювати інші ситуації, що можуть призвести до поширення інфекції.

Голова групи експертів з питань інфекційних хвороб управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ірина ТРОЦЬКА також додала, що однією з рекомендацій для запобігання інфікування коронавірусом (окрім обов’язкового використання захисних масок та рукавичок) є дотримання соціальної дистанції – тобто ВООЗ рекомендує бути одне від одного на відстані 2 метрів.

Вона пояснила, що відстань 1,5-2 метри один від одного називається зоною дихання. Отже, якщо ви стоїте менше, ніж на цій відстані від хворого, ви можете вдихнути частину того, що видихає інфікований. І у такому випадку, звичайно, існує загроза зараження коронавірусною інфекцією. Тому вкрай важливо дотримуватися всіх встановлених вимог, аби залишатися здоровими.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: