метизная компания

ЗНО з української мови та математики: яка явка абітурієнтів на Сумщині

Суспільство | 12:46, 28.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Явка учасників на тестування з української мови і літератури становила 98,6%, з математики – 96,3%.

Загальна кількість пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, на базі яких учасники виконували сертифікаційні роботи, – 21 (у містах Суми, Конотоп, Ромни, Шостка). До участі в тестуванні з математики по області зареєструвалось 4 548 осіб (у тому числі 118 учасників з Новгород-Сіверського району Чернігівської області по пунктах округу м. Шостка), з’явилося – 4 379, що становить 96,3% .

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбулось 23 травня 2019 року на базі 43 пунктів проведення (у містах Суми, Глухів, Охтирка, Конотоп, Ромни, Шостка). Усього на ЗНО з української мови і літератури  зареєструвалось 9 467осіб, з’явилося –  9 339 осіб (у тому числі 228 учасників із Новгород-Сіверського району Чернігівської області по пунктах округу м.Шостка), що становить 98,6%.

Довідково: На всіх пунктах проведення зовнішнього оцінювання чергували медичні працівники; охорону громадського порядку здійснювали працівники національної поліції.

В одному з пунктів округу м. Суми за процедурою зовнішнього незалежного оцінювання з математики наглядали громадські спостерігачі. Громадські спостерігачі та особи, уповноважені на здійснення контролю,  на пунктах проведення ЗНО з української мови і літератури були відсутні.

Трибуна

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: