метизная компания

Знижка без терміну закінчення: у Сумах на магазин наклали штраф

Суспільство | 22:28, 30.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Суд підтвердив законність прийнятого рішення про накладення штрафу за порушення законодавства про рекламу до суб’єкта господарювання.

Одним із напрямків роботи Головного управління Госпродпотребслужби в Сумській області є здійснення контролю за дотриманням законодавства про рекламу. При проведенні перевірки встановлено, що підприємством у вітрині магазину розміщена реклама про знижки цін на товар, але не вказані відомості про дату початку і закінчення знижки цін, що є порушенням вимог ч. 5 ст. 8 Закону України «Про рекламу». За даним фактом начальником Головного управління Держпродпотребслужби в Сумській області Віталієм Моїсеєнком прийняте рішення про застосування штрафних санкцій в розмірі 5083 грн.

Начальником відділу правового забезпечення підготовлено і направлено адміністративний позов до Харківського окружного адміністративного суду про стягнення застосованого штрафу. У ході судового розгляду відділом було доведено законність проведеного заходу державного контролю та застосованих штрафних санкцій, у зв’язку з чим Харківський окружний адміністративний суд прийшов до висновку про законність та обгрунтованість позовних вимог і стягнув з підприємства штраф.

Відділ правового забезпечення нагадує, що відповідно до Закону України «Про рекламу», особи, винні в порушенні законодавства про рекламу, несуть відповідальність, передбачену законом, повідомляє сайт відомства.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: