метизная компания

Звернення учасників АТО, кандидатів у депутати від політичної партії «Рідне місто» + ФОТО

Суспільство | 11:40, 14.10.2015
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Шановні земляки, дорогі сумчани!

 

Своє звернення до Вас ми направляємо зі сходу України, зони проведення антитерористичної операції, де ще перебуваємо, захищаючи спокій та територіальну цілісність нашої країни. Тут ще не зовсім спокійно, і тому ми повинні зберегти ці паростки миру, щоб українська земля назавжди забула про цей страшний період.

 

 

Для нас велика честь бути в списках кандидатів у депутати від політичної партії «Рідне місто» до Сумської обласної та Сумської міської рад. Ми бачимо у цьому вияв поваги до всіх тих сміливців, які не побоялися стати на боротьбу і своєю хоробрістю зуміли зупинити посягання на територіальну цілісність України. Нелегким був цей час, адже відбувалася справжня війна.

 

 

Люди Сумщини події на сході України сприяли як випробування для країни, чим могли, допомагали. Сміливці – добровольці і призвані до лав Збройних Сил України, стали в ряди захисників і показали приклад звитяги і героїзму. А скільки людей допомагало нам: зібраними речами і коштами, технікою і навіть добрими словами в листах і щирістю – у дитячих малюнках, які надходили з усіх куточків Сумщини. Ця увага, тепло рідного дому і рідних людей так потрібні солдатам, адже вони щомиті на передовій, між життям і смертю.

 

 

На жаль, місто Суми та інші населені пункти області втратили більше 100  воїнів  – вони загинули, захищаючи мир і спокій на нашій, рідній українській землі. Ми не маємо права їх забувати!

 

Так само назавжди в історії сучасної України залишиться безприкладний вияв громадянської свідомості і патріотизму, які підтвердили найголовніше: ЛЮДИ, НАРОД, ГРОМАДА – найбільше багатство і найбільша сила нашої країни.

 

І напередодні місцевих виборів ще раз саме на це й хотілося звернути увагу: вибори до місцевих рад, вибори депутатів, які представлятимуть інтереси конкретних міських чи сільських територій, – найвідповідальніші. Від них залежить, як завтра розвиватимуться населені пункти: чи будуть там школи і теплі дитсадки, чи працюватиме ФАП, чи подадуть вчасно тепло у будинки і чи дбатимуть про вирішення екологічних питань.

 

Пропозиції представляти ту чи іншу політичну силу нам надходили неодноразово, адже, скажемо чесно, на героїзмі захисників Вітчизни, сьогодні навіть спекулюють. Але ми відкрито скажемо: ми вирішили бути в команді  політичної партії «РІДНЕ МІСТО»., тому що знаємо цих людей, бачили їхню позицію, коли треба було допомагати добровольцям і армії, знаємо, що вони відповідально займаються бізнесом і управляють  колективами і організаціями.

 

Шановні сумчани! Будьте відповідальними у своєму виборі. І тоді ми збережемо на нашій рідній землі мир і благополуччя, зробимо все, щоб міста і села розвивалися заради тих, хто там живе і працює.

 

З повагою

 

Олексій ГРИГОР`ЄВ, учасник АТО

 

Віктор СТЕЦЕНКО, командир артилерійського дивізіону

 

Олег ЄВСТАФЬЄВ, командир взводу

 

R.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: