метизная компания

Як діджиталізація вплинула на наш мозок

 Поділитися

Поділитися в

як гаджети впливають на мозок

Завдяки інтернету усе наше життя перейшло в онлайн, навіть розваги. Та хоч ми і живемо у інформаційному потоці, нашому мозоку все одно необхідно усе більше і більше інформації. Тож давайте розберемося, як наш мозок реагує на онлайн-розваги.

Вища  ймовірність формування кращих спогадів

Дослідження Королівського товариства показало, що “кількість публічних соціальних контактів у соціальних мережах була тісно пов’язана зі структурою фокусних областей людського мозку”. Це означає, що люди з великою кількістю неприхованих  соціальних контактів  краще формують спогади та запам’ятовують імена.

Активується Центр винагороди мозку

Скільки лайків набрав ваш останній допис? У чому феномен  масового підписування чи тисяч лайків  на  вашому дописі? Дослідження показують, що перегляд фотографій із більшою кількістю вподобань стимулює діяльність у частинах  мозку, пов’язану з обробкою винагороди, соціальним пізнанням, імітацією та увагою. Мозок обробляє лайки та підписників  як нагороду; отже, чим більше їх у вас, тим більша ваша винагорода. Це небезпечно навіть для самого мозку, оскільки може стати нав’язливою ідеєю, а отже, зіпсувати вашу самооцінку. Ось один ігровий сайт, який побудований на активації центру винагороди мозку.

Гіперчутливість  нервової системи

Коли ваша нервова система гіперчутлива, це означає, що ви підсвідомо зосереджені на тому, що можете втратити. Як результат, ви можете виявити, що страждаєте від синдрому фантомної вібрації, навіть коли ваш пристрій не вібрує.  Інша реакція нервової системи на занадто велику кількість взаємодій в Інтернеті — це безсоння.. Це допомогло багатьом онлайн-компаніям і навіть політичним групам, оскільки вони постійно надають інформацію вашому мозку.

Дифіцит уваги

Дослідження Джима Тейлора, доктора філософії, опублікованого в Psychology Today, показало, що “вплив технологій може змінити структуру мозку у дітей”. Це пов’язано з тим, що мозок дитини є більш пластичним, ніж у дорослого. Як результат, мозок дітей може адаптуватися до частої зорової стимуляції. Інтернет-розваги постійно дають велику кількість інформації , на якій  необхідно зосереджуватися . Декілька одночасних  медіапотоків  впливають на нашу здатність зосереджувати  увагу. , Це корисно, якщо вам необхідно виконувати декілька дій одночасно.. Та якість кінцевого результату, найімовірніше, буде порушена, що вплине на нашу продуктивність.

Дослідження постійно показують, що наш мозок піддається впливу  навколишнього середовища. Біологічні фактори та механізми нейропластичності, на які впливає наша діяльність  в інтернеті, спричиняють довгострокові зміни в нервовій архітектурі мозку людини.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: