СумБуд

Інвестори з Німеччини хочуть збудувати на Сумщині вітряну електростанцію

 Поділитися

Поділитися в

Між Кролевецькою міською радою та ESE Investment AG було підписано Меморандум про співпрацю. Метою даної угоди є будівництво та введення в експлуатацію електростанцій альтернативної (вітрової) енергетики проектною потужністю 250 МВт.

Про це інформує сайт Кролевця.

“У Сумській області існує енергодефіцит. До того ж, в Україні планують змінювати частоту в мережі, що призведе до роз’єднання енергосистем України та Росії. Натомість, Україна буде приєднана до енергосистеми Європи. Тож, щоб забезпечити власні потреби та ще й мати можливість продавати енергію Європі і потрібно збільшувати потужності електростанцій, в нашому випдаку – це альтернативні джерела енергії: сонце, вітер, можливо біомаса”, – зазначив під час перемовин Член Адміністративної ради ESE Investment AG Олаф Кнаппе.

За його словами, енергія, що буде вироблятися вітряками направлятиметься в єдину енергосистему України. Через певний час “зелений тариф” буде доступний кролевчанам. До того ж, інвестори планують зареєструвати на нашій території юридичну особу, щоб сплачувати податки до місцевого бюджету.

Загальні інвестиції, що планують вкласти в будівництво та функціонування вітряних електростанцій заявленою потужністю – 375 мільйонів євро. Будуть створені нові робочі місця. Робітників планують навчати в Німеччині.

Також, Олаф Кнаппе зазначив, що як інвестори, вони бачать за необхідне підтримувати і соціальну сферу нашої громади. Зокрема, це можуть бути проекти з закупівлі компьютерного обладнання, облаштування їдалень для шкіл тощо.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: