метизная компания

Сфери, в яких машини витіснять людей у найближчому майбутньому

Споживач, Технології | 11:12, 22.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

як машини витісняють людей

Сучасний світ настільки розвинений, що вчені не мають сумніву щодо домінування штучного інтелекту над людиною. В далекосхідних країнах багато професій давно замінили роботи. І прогрес цей не стоїть на місці. За кілька років і в нашій країні зникнуть деякі спеціальності. Які ж професії стануть непотрібними найближчим часом?

Список професій, які втрачають свою актуальність

Тотальна комп’ютеризація змінила наше життя назавжди. Завдяки їй людям більше не потрібно йти в кафе, щоб замовити обід, адже, це можна зробити вдома через ПК. Шанувальникам азартних ігор не потрібно їхати у Лас Вегас, адже, цілодобовий доступ до улюблених ігрових автоматів гарантують онлайн казино України. І таких прикладів може бути безліч. Впровадження комп’ютеризації у всі сфери нашого життя без сумнівів робить його комфортнішим. Проте, такий процес має й негативні наслідки – багато людей втратять роботу, адже, їхні професії стануть просто неактуальними.

Ось список спеціальностей, які зовсім скоро будуть повністю автоматизовані::

  1. Касири, кур’єри, продавці. Американські вчені впевнені, що у найближчому майбутньому роботи зможуть замінити людей у ​​тих сферах, де потрібно виконувати монотонну роботу, повторюючи одні й ті самі дії. Сюди відносяться листоноші, касири, продавці-консультанти, кур’єри та інші. Сучасна наука розвивається такими темпами, що машини зі штучним інтелектом без проблем зможуть виконувати таку роботу безперебійно та без помилок. Саме це і є основною їхньою перевагою над людиною.
  2. Водії. Вже зараз автомобілі настільки автоматизовані, що вміють розпізнавати перешкоди на дорозі, за необхідності зменшувати чи збільшувати швидкість, реагувати на світлофори.
  3. Журналісти. Написання новин – ось основна сфера домінування штучного інтелекту над людським. Американські вчені довели, що навіть на нинішньому рівні розвитку, роботи вже здатні писати кращі тексти, ніж людина. Вони неухильно дотримуються всіх вимог і працюють неупереджено. Слід наголосити, що йдеться саме про інформативні тексти, а не про художні. У художньому стилі у людини поки що немає рівних.
  4. Юристи. Роль адвокатів, юристів чи їхніх помічників ідеально зможуть виконувати роботи, адже, для цього потрібно лише вивчити закон. Вони непохитні та беземоційні, у них немає людського фактора, а це головне для такої роботи.
  5. Поліцейські. У цій професії теж дуже важливо бути неупередженим, не піддаватися емоціям і своєчасно виключати людський фактор. Роботи підходять під цей опис краще за людину.

З часом перелік професій буде змінюватись, проте, вже сьогодні відомо, що описані вище фахи стрімко втрачають свою популярність та необхідність в цілому. 

Коли саме деякі професії перестануть бути потрібними?

професії, які стануть  непотрібними

Однозначно відповісти на це питання важко, адже, науково-технічний прогрес у різних країнах розвивається по-різному. Наприклад,  вже сьогодні в ОАЕ можна зустріти на вулиці робота, який виписує штраф або проводить лекцію про небезпеку перевищення швидкості руху. В Японії та Китаї практично втратила свою актуальність професія офіціантів, адже, людей у кафе давно обслуговує штучний інтелект. В Америці активно починають застосовувати автомобілі з автоматичний керуванням, через що втрачає свою популярність така професія, як водій.

Якщо говорити про країни центральної та західної Європи, то в них впровадження штучного інтелекту відбувається не так швидко та масово. Проте, зміни ці є неминучими та незворотними. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: