метизная компания

Мешканців Сумщини дистанційно лікуватимуть на голландському обладнанні

Медицина, Технології | 08:22, 28.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині підписали меморандум про співпрацю між обласною владою і представниками бізнесу Нідерландів щодо поставки у регіон телеметричного медичного обладнання.

Уже за два тижні компанія Spectrator Video Technology поставить першу партію необхідного обладнання та проведе навчання з персоналом.

Першим етапом співпраці стане пілотний проєкт у Сумському госпітальному окрузі, потім він пошириться на всю Сумщину. Проєкт дасть можливість жителям оперативно контактувати з сімейним лікарем за допомогою відповідного мобільного додатку, а за необхідності – отримати консультацію спеціаліста вузького профілю.

Окрім того, пацієнт зможе самостійно виміряти певні показники (тиск, рівень цукру тощо), які будуть оперативно відображені у його історії хвороби та на моніторі лікаря під час консультації.

Подібні технології Еhealth використовують в багатьох країнах світу для зменшення вартості та збільшення ефективності медичної допомоги.

Цей напрям передбачає дистанційне медичне обслуговування пацієнтів, які перебувають у територіально віддалених від лікарень селах.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: