метизная компания

Науковці у Сумах розробили унікальні конструктори для дітей

Технології | 19:23, 5.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Четверо студентів СумДУ під керівництвом провідного фахівця секції комп’теризованих систем управління Петра Леонтьєва створили програмований конструктор – «EwooD» для дітей віком від 9 років. На сьогодні існує три моделі конструктора: сонячний трекер, робот-сортувальник та робот-маніпулятор. Всі вони розвивають у користувачів здібності конструювання електричних схем, навички програмування,  логічне та технічне мислення.

Сонячний трекер реагує на світло – за допомогою його дитина вивчає принцип роботи великої сонячної батареї на прикладі її зменшеного аналогу.

Робот-сортувальник сортує кульки за трьома кольорами – дитина повинна налаштувати спеціальний датчик кольору, щоб робот зумів правильно «розпізнавати» кольори.

Робот-маніпулятор є аналогом механічної руки. Він може переносити дрібні речі, брати їх, опускати і тому подібне.

Петро Леонтьєв розповідає, що схожі моделі існують в Україні, але розробки науковців СумДУ по-своєму унікальні: «Наприклад, існує молода українська компанія «Ukrainian Gears», яка виробляє механічні 3Д-пазли. Наші конструктори схожі, але ми додали мотори, елементи програмування та електроніки. Тобто, ми рівняємося на існуючі популярні проєкти і створюємо власні, унікальні проєкти – те, що нам подобається робити і в чому ми розбираємося», – зазначив науковець.

До кожного набору є детальна інструкція, в якій пояснюються всі етапи: складання, підключення, програмування та налаштування робота. У січні конструктори отримали золоту нагороду в сьомій Бізнес-школі «Youth&Business».

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: