СумБуд
SMR
метизная компания

Чи є сенс відкривати кав’ярню у 2021 році?

Споживач, Технології | 07:14, 27.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

как открыть кофейню

2020-й рік видався не надто вдалим для бізнесу у сфері громадського харчування, зокрема кав’ярень, як в Україні так і у світі через пандемію та введення обмежень на кількість відвідувачів. Починати власну справу – велика відповідальність, а чекати легших часів – справа марна. На жаль, суворі закони життя й бізнесу говорять, що такі часи ніколи не настануть. Експерти ринку радять діяти прямо зараз. Час змін – найкраща пора для старту! Правильна локація, вибір формату, домовленості з підрядниками налаштування автоматизації  – це не повний перелік справ, про які треба подбати заздалегідь. І все ж таки, якщо ви ще не до кінця розумієте, як відкрити кав’ярню, більш детально можна ознайомитися на сайті розробника програмного забезпечення для обслуговування саме таких закладів.

Ринок кав’ярень в Україні у 2019 році

Культура споживання кави у країні зростає з кожним роком. Якщо раніше цьому напою віддавали перевагу здебільшого мешканці західних регіонів, то вже зараз цю тенденцію підхопили центральні та східні. Тому не дивно, що кількість нових закладів та обсягів споживання напою постійно зростають. Сьогодні середньостатистичний українець щороку споживає близько 100 чашок кави за межами дому. Це приблизно 3 кг. Цікаво, що споживання зростає на користь натуральної зернової чи меленої кави.

Цікаво, що у 2019 році Україна увійшла у ТОП-3 країн Європи за кількістю відкритих кав’ярень. Так за даними компанії Allegra Group, у 2019 році в Україні відкрили на 16% більше кав’ярень, ніж в попередньому. Казахстан і Румунія значно відірвалися, у них закладів стало більше на 26,5% і 28,3% відповідно.

рынок кофе 2019

Зараз список європейських кав’ярень включає близько 37 тисяч закладів. За 2019-й він поповнився на 1000 (враховуючи, що деякі заклади закривалися). Експерти прогнозують, що до 2025 року на ринку буде налічуватися близько 45 тисяч таких місць.

Автоматизація кав’ярні – важливий інструмент для розвитку

Автоматизація складу, прийому замовлень та інших процесів – невід’ємний атрибут сучасної кав’ярні. На які ж нюанси потрібно звернути увагу, щоб зробити правильний вибір програмного забезпечення?

Пропонуємо ознайомитися більш детально з однією з таких систем – Poster POS. Сервіс представляє собою програму автоматизації закладів громадського харчування. Для кожного типу будь-то ресторан, кафе чи кав’ярня є своя адаптована версія. Сервіс розміщується у хмарі і допомагає вести касовий облік.

Так, звичайно, сервіс Poster не варить каву і не посміхається клієнтам, але він забезпечує супровід клієнта від прийому до видачі замовлення. Завдяки сервісу кухня, бар та склад працюють як єдиний налаштований механізм. Всі дані про залишки продукції оновлюються у реальному часі. Якщо ж раптом пропав інтернет, сервіс працює в автономному режимі, а всі дані передадуться у хмару після поновлення зв’язку. Більш детальну інформацію та відповіді на питання можна отримати, зазирнувши на сайт розробника системи joinposter.com

автоматизация кофейни

Чому саме Poster:

  • Безкоштовний тестовий період – 15 днів
  • Доступна ціна – від 475 грн на місяць.
  • Контроль продажів зі смартфона
  • Друк фіскальних чеків
  • Налаштування програм лояльності для клієнтів
  • Контроль продуктивності працівників – середній чек, кількість обслугованих клієнтів.
  • Інтеграція з 1С
  • Автоматизація доставки кав’ярні

З впевненістю можна сказати, що це саме та система обліку, за допомогою якої ви, як власник бізнесу, бачите динаміку зростання прибутків. Повний контроль та статистика дають змогу зазирнути в майбутнє та оптимізувати бізнес-процеси з урахуванням викликів завтрашнього дня – карантин, локдаун, обмеження на відвідування закладів тощо.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: