СумБуд
метизная компания

ОТТ-телебачення: телебачення нового покоління

Споживач, Технології | 23:50, 29.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

ОТТ ТВ

Рівень розвитку технологій зараз сягнув такого рівня, що це не могло не вплинути на сферу телебачення. Кабель, супутник, та ефірна “цифра” поступово відходять у минуле, а на зміну їм приходить телебачення нового покоління. І зараз для того, щоб насолоджуватися телешоу, фільмами та серіалами потрібен лише доступ до швидкісного інтернету. Все це забезпечує технологія ОТТ! Вона дозволяє абсолютно легально дивитися ТБ незалежно від інтернет-провайдера. При цьому телеканали та кінофільми можна дивитися на Smart TV, мобільних пристроях та комп’ютерах. Давайте познайомимося з новим типом телебачення трохи ближче.

Що таке OTT?

ОТТ (від англ. Over-The-Top) — це технологія передачі будь-якого контенту (в цьому випадку телевізійного) через мережу інтернет. Це вигідно відрізняє її від IPTV та позбавляє прив’язки до інтернет-провайдера. Тому новий вид телебачення значно зручний за кабельне чи супутникове ТБ.

Саме скорочення можна розшифрувати як “поверх приставки”. Це означає наявність певного сервісу, який транслює телешоу, фільми та серіали через інтернет-з’єднання. При цьому місце розташування абонента не має жодного значення — сервіс буде й надалі працювати. Тому один обліковий запис на ОТТ-сервісі можна використовувати одразу на декількох пристроях: Smart TV, смартфонах, планшетах та комп’ютерах.

У чому переваги OTT?

Оскільки ОТТ-телебачення працює через інтернет, абонент може у будь-який час керувати своїм тарифним планом. Також до послуг користувача інтерактивні можливості (пауза, перемотка та перегляд спочатку).

Крім того, використання ОТТ-сервісу не потребує підписання договору з провайдером. Все робиться лише за декілька хвилин на офіційному сайті чи в мобільному додатку. Там же можна оплатити підписку з банківської картки чи поповнити баланс рахунку.

Чим OTT відрізняється від IPTV?

Як правило, послуги IPTV надає конкретний інтернет-провайдер. Тому дивитися телеканали та фільми через, припустимо, мобільний зв’язок неможливо. ОТТ, навпаки, дозволяє вільно користуватися телебаченням без жодних обмежень. Тож абонент може використовувати будь-який пристрій із підключенням до інтернету.

Що робить ОТТ особливо привабливим для глядача?

Поява смарт-телевізорів і спричинила появу ОТТ-сервісів. Кожен власник Smart TV може завантажити спеціальний додаток чи знайти його на панелі програм. А користувачі мобільних пристроїв можуть знайти програму в магазині додатків. Жодних додаткових пристроїв не вимагається (окрім пульта для телевізора у випадку Smart TV).

Технологічний прогрес зробив усе необхідне для того, щоб мільйони глядачів по всьому світу дивилися фільми та телеканали в зручний час та на зручному пристрої.

Погляд у майбутнє

Зараз набагато більше компаній займаються виробництвом смарт-телевізорів. Тому все більше людей починають цікавитися тим, як іще можна переглядати телебачення. Більш того, частка користувачів смартфонів постійно росте, особливе серед людей старшого віку. Тому ОТТ-телебачення й надалі знаходитиме прихильників.

Що для сучасної людини важливіше: зручність чи якість? Практика показує, що значно більшу роль грає перший варіант. Можна привести приклад із розвитку музичної індустрії. Раніше люди слухали музику на вінілових платівках, касетах та компакт-дисках. Але ці способи відійшли у минуле, поступившись місцем стрімінговим сервісам. Ними користуються мільярди людей. Те ж саме можна сказати і про телебачення. Нікому не цікаво насолоджуватися якісною картинкою, якщо цього не можна робити будь-де та будь-коли. Саме тому сотні тисяч українців обирають телебачення нового покоління.

В Україні працюють десятки операторів ОТТ. Але одним із найпопулярніших та найвідоміших сервісів є Divan.TV. Він пропонує дивитися різноманітні телешоу, фільми та серіали всюди, де є інтернет. Якісне телебачення доступне на Smart TV, мобільних пристроях і комп’ютерах. Крім того, сервіс пропонує дивитися краще світове кіно в онлайн-кінотеатрі та преміальні світові серіали без доплат. Щоб приєднатися до родини Divan.TV, не потрібні кабелі чи контракти з постачальником послуг — достатньо лише мати доступ до швидкісного інтернету.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: