СумБуд
метизная компания

Пацієнтів сумської обласної дитячої клінічної лікарні обслуговують без черг

 Поділитися

Поділитися в

У сумській обласній дитячій клінічній лікарні з листопада 2017 року працює електронна система запису до лікарів «Поліклініка без черг». Про корисність та важливість  використання електронних черг журналісти “The Sumy Post” дізнавалися під час інтерв’ю з головним лікарем сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ігорем Змислею.

– Наскільки ефективний сучасний механізм черг?

– Станом на 26 вересня, до електронного реєстру звернулося 4142 пацієнта, а за період листопад 2017- жовтень 2018 відбулося 8666 прийомів. За останній місяць вдалося розвантажити реєстратуру на 87%. Більше половини відвідувачів записуються до лікарів за допомогою смартфонів. Це досить високий показник ефективності та зацікавленості населення в осучаснені медичного обслуговування.

-Як електронна черга впливає на роботу лікарні?

– Наша мета – якомога швидше та якісно надати допомогу. Тому, звісно, використання черг у електронній формі  зручне як для пацієнтів, так і для лікарів. Дивлячись на те, що наша лікарня – заклад обласного рівня, до нас звертаються люди з різних куточків Сумщини. Жителям області зручніше записатися на точний час аби спланувати свій приїзд. Також важливо, що всі дні прийому заповнюються рівномірно. Тобто, по заповненості черги практично не відрізняються, незалежно від того, коли завітає пацієнт: на початку тижня, в середині або кінці.

– А якщо розглядати електронну чергу з точки зору лікаря, це поліпшує роботу чи навпаки?

– Звісно, це поліпшує роботу лікаря, бо існує так званий “закон справедливості”. У лікарів немає незапланованих прийомів, все за записом. Також, завдяки використанню системи «Поліклініка без черг» ми можемо оцінити реальну потребу щодо певних фахівців: яку спеціальність треба розширити чи навпаки, зменшити. 

– Нововведення не завжди сприймаються легко. Чи виникають певні труднощі при роботі з чергами?

– Наразі ми працюємо над удосконаленням для забезпечення більш зручного користування, але це суто наша ініціатива. До сьогодні не виникло жодних питань у плані користування. Електронна черга зручна і зрозуміла: можна  обрати спеціаліста серед запропонованих, відмінити або перенести прийом, також для тих, хто не встиг або не мав можливості записатися вдома, надається можливість зробити це, звернувшись до реєстратури.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: