СумБуд

Сумська школа впроваджуватиме соціально-емоційне навчання

Освіта, Технології | 12:32, 12.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сумська спеціалізована школа №2 ім. Д. Косаренка увійшла до списку 26 шкіл з різних регіонів країни, що візьмуть участь в проєкті з розвитку м’яких навичок через систему SEE Learning (соціально-емоційного та етичного навчання) від Університету Еморі (США).

Проєкт, зокрема, покликаний допомагати закладам вирішувати проблему булінгу та підвищувати задоволення учнів від навчання. Окрім цього, програма сприяє розвитку базових людських цінностей, системному та критичному мисленню, зосередженню уваги, запобіганню стресу й стійкості до нього, співпереживанню до себе й інших.

Розробники ж кажуть, що СЕЕН базується на трьох вимірах знань та компетенцій: усвідомленості, залученості та співпереживанні, які перетинаються між собою.

Програму розробляли п’ять років, одночасно випробовуючи її елементи у 500 закладах освіти у всьому світі: у США, Індії, Бразилії, Великій Британії, Швеції, Швейцарії, Австралії та інших країнах.

Протягом року українські вчителі та вчительки будуть займатися з дітьми за новими методиками, а вже наступного року долучитися до проєкту зможе будь-яка школа.

Трибуна

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: