метизная компания

Відтепер у Дії будуть відображатися дипломи і шкільні атестати

Освіта, Технології | 19:27, 8.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Уряд ухвалив постанову, яка дозволить впровадити документи про освіту в Дії.

Про це поінформувала пресслужба Сумської ОВА.

“Через повномасштабне вторгнення багато українців були вимушені евакуюватися до інших країн навіть без найнеобхідніших документів. Хтось втратив домівки з усіма речами, а чиїсь досі в тимчасово окупованих містах. Саме тому важливо, щоб українці мали доступ до власних документів незалежно від їх геолокації”, – йдеться у повідомленні.

Завдяки документам про освіту в Дії дипломи та шкільні атестати завжди будуть у смартфоні. Відображатимуться вони в українців, які досягли 14 років і мають реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), а дані про їхню освіту містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

У Дії будуть доступні такі документи: про базову середню освіту; про повну загальну середню освіту; про професійну (професійно-технічну) освіту; про фахову передвищу освіту; про вищу освіту (науковий ступінь).

Документи про освіту необхідні при вступі до закладів вищої освіти чи для отримання професійної (професійно-технічної освіти), при працевлаштуванні чи оформленні до центру зайнятості.

Проєкт здійснюється Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Державною податковою службою України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: