СумБуд

Автовокзал Сум поновив продаж квитків

Транспорт | 18:23, 20.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумський автовокзал поновив роботу після невеликої переви, пов’язаної з “червоною” каратинною зоною. Не працював автовокзал з 14-го жовтня, – повідомляє Суспільне.

Через карантин, пасажирів стало менше, розповів водій Сергій Коновалов, який саме готується до рейсу на Краснопілля. “Возимо тільки по містах. Ну, немає людей, не набираємо. Є 22 сидячих місця, а везеш 15 або 10”, – говорить Сергій.

На вході до автовокзалу всім вимірюють температуру тіла. Аби дотримуватись соціальної дистанції у черзі за квитками, на підлозі є позначки.

Замість трьох або чотирьох кас, які працювали до “червоної” зони в Сумах і обмеження роботи автовокзалу, сьогодні, 20 жовтня, відкрита одна, через невелику кількість пасажирів.

Всередину автобусів пасажирів пускають тільки в масках.

“Міжміські та міжобласні рейси були під забороною посадки, тому вони тільки відправлялися. Відправлялися без пасажирів. Водій на пероні пасажирів не саджав. Якщо він брав десь на шляху, ну він мав право брати за містом, якщо брав по місту, то це уже не до нас питання. На автовокзалі посадки пасажирів на заборонені і рейси не здійснювалися”, – розповів начальник автовокзалу Олександр Шпак.

З 14-го жовтня автовокзал припинив посадку пасажирів, а також продаж квитків на обласні та приміські рейси. через два дні, з 16 жовтня, автовокзал поновив продаж квитків та посадку пасажирів на приміські рейси. Повноцінно він запрацював відсьогодні – 20 жовтня.

За словами директора автовокзалу, кількість пасажирів зменшилася вдвічі.

15-го жовтня на онлайн-засіданні державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі голів обласних державних адміністрацій була прийнята пропозиція до 15-го пункту постанови 641 Кабінету Міністрів від голови сумської ОДА про те, щоб дозволити здійснення приміських, міських, міжміських та міжобласних перевезень. Про це розповів директор департаменту цивільного захисту Сумської ОДА Олександр Милаш.

“Автовокзали повинні працювати, тому що люди не можуть дістатись до до роботи, бо у нас місто повинне працювати. А хаотично якщо б в маршрутки сідали люди десь за територією міста Суми, це був би безлад і неконтрольована ситуація, і ще було б гірше”, – сказав Милаш.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: