метизная компания

Чому Суми ще не скоро відмовляться від маршруток на користь великогабаритних автобусів

Транспорт | 10:26, 18.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій 14 листопада з’явилася пропозиція від сумчанина “Замінити на великогабаритні автобуси на маршрутах 12, 7, 61, 10, 60 та 20”. Петиція назбирала потрібну кількість підписів й вчора отримала відповідь.

Нагадаємо, автор петиції зазначив, що маршрути 12, 7, 61, 10, 60 та 20 пролягають через квартали та вулиці, де проживає і працює велика чисельність містян, тому пропонує замінити звичайні “Богдани” та “Рути” на великогабаритні автобуси (МАЗ, ЛАЗ та ін.)

У відповіді ж пояснюють, що договір на перевезення укладено до 2022 року:

Кваліфікаційні вимоги до рухомого складу, які планується використовувати на міських автобусних маршрутах загального користування, встановлюються Організатором перевезень – виконавчим комітетом Сумської міської ради відповідно до статей 43-46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 зі змінами та доповненнями. Так, зокрема до претендентів транспортного конкурсу, що проводився у лютому 2017 року висувалися вимоги щодо залучення автобусів класів І та ІІ, загальною пасажиромісткістю не менше ніж 23 місця.

Згідно із чинними Умовами проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, затвердженими рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 22.11.2017 № 619, загальна пасажиромісткість автобусів для забезпечення перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування визначається з урахуванням міської маршрутної мережі м. Суми по кожному об’єкту конкурсу окремо. Інформація про пасажиромісткість визначається рішенням Організатора. Зокрема, на транспортний конкурс, що відбувся 20.03.2018, відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.12.2017 № 689 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми» пасажиромісткість рухомого складу по об’єктам конкурсу встановлювалася від 23 та від 40 чоловік. Дія договорів на перевезення, які укладено за результатами конкурсів за затвердженими вищезгаданим рішенням умовами, закінчується у 2022 році. Тобто внесення запропонованих змін до умов проведення конкурсу можливе при підготовці проекту рішення виконавчого комітету перед проведенням нового конкурсу на перевезення після закінчення терміну дії чинних договорів. 
Таким чином, вирішення порушеного питання здійснюється міською владою відповідно до вимог чинного законодавства“.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: