СумБуд
метизная компания

Дію договорів з сумськими перевізниками можуть продовжити ще на 5 років

Транспорт | 10:28, 20.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумський виконком може продовжити дію договору з  міськими перевізниками ще на 5 років. Про це повідомив Сергій Яковенко, начальник транспортного відділу.

Проект рішення виконкому про проведення транспортного конкурсу вже підготовлено. Його буде проведено на маршрути, дія договорів на які закінчуються в цьому році. Це №25 “Добровільна-Інтернаціоналістів” та №9 “Добровільна-Прокоф’єва”, які наразі не діють через відмову перевізників, а також на маршрут №2 “Ковпака-Прокоф’єва”.

У проекті відображені зміни у відповідній постанові Кабінету міністрів «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування». Наприклад, кількість автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю, на маршруті має бути не менше 50%, можливість продовження дії договору з перевізниками, які в процесі оновили свій транспортний парк, один раз на 5 років, встановлення та оновлення GPS-системи.

На основну частину маршрутів в Сумах буде проводитися у 2022 році, після того, як закінчиться дія договорів.

Нагадаємо, тиждень тому під час апаратної наради Олександр Лисенко надав доручення щодо проведення конкурсу на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування без жовтих мікроавтобусів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: