ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Громадський транспорт у Сумах знову курсує у звичному режимі

Транспорт | 17:03, 12.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Відсьогодні комунальний і приватний громадський транспорт, що курсує вул. Харківська, їздить у звичному режимі.

Як і раніше, забороняється здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах та в електричному транспорті, у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Від перевізників вимагається в повному обсязі забезпечити водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками та дезінфікуючими засобами для рук; постійно (не менше двох разів на день) проводити дезінфекцію салонів транспортних засобів; здійснювати контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

Окрім цього, перевізники мають терміново розмістити на вході до автобусів (перші та другі двері) оголошення «Вхід без маски – ЗАБОРОНЕНО» та «Знаходження в салоні під час поїздки без захисної маски ЗАБОРОНЕНО. ШТРАФ 17 000 грн.».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: