метизная компания

Новини в автострахуванні – що потрібно знати?

 Поділитися

Поділитися в

ОСЦПВ

Незважаючи на нестабільність ситуації, держава намагається адаптувати законодавство під сучасні умови, даючи можливість страховим компаніям надавати клієнтам найкращий сервіс. Нові ліміти, автоцивілка онлайн, знижки та необов’язкове страхування. Дізнаємося в деталях про новини.

Збільшення лімітів

З огляду на те, що вартість нинішніх авто стала значно вищою, особливо в перерахунку з валюти на гривні, а також збільшення витрат на ремонт та інші послуги, вельми очікуваним і бажаним було збільшення лімітів. Так, на законодавчому рівні НБУ було затверджено страхові суми для ОСЦПВ (у гривнях):

  • з 130 000 до 160 000 для відшкодування майнової шкоди – сума розрахована на одного потерпілого;
  • з 260 000 до 320 000 для компенсації в разі заподіяння шкоди здоров’ю або життю потерпілого;
  • з 50 000 до 80 000 для вирішення проблеми за скороченим процесом європротоколом (без залучення уповноважених поліції).

З огляду на ці зміни страхування Green Travel стало більш вигідним, адже є змога компенсувати більше витрат. Крім зміни вартості умови для клієнтів не змінюються, тож нічого додаткового не треба враховувати.

Перевірка поліса

Створено єдину базу МТСБУ, в якій можна миттєво перевірити офіційність роботи тієї чи іншої страхової компанії, чинність поліса. Для зручності розроблено спеціальний додаток, що працює на всіх мобільних пристроях.

Електронні документи

Тепер є повні члени МТСБУ, які мають право надавати послуги з міжнародного страхування в електронному форматі. Це дає можливість оформити зелену карту офіційно без прив’язки до місця і фізичної адреси контори. Подібно, як оформляється автоцивілка онлайн, потрібно зайти на сайт компетентної в цій послузі компанії, ввести дані про транспортний засіб, водія, період дії. Уже за кілька хвилин у автолюбителя буде файл у pdf форматі, який вже потім потрібно роздрукувати. Таке нововведення спрощує життя водіям, робить страховку доступнішою.

У разі необхідності розірвати договір або скасувати його також можливо в електронній формі, але для цього потрібно повідомити страхувальника і написати заяву.

Наразі електронний варіант страховок є можливість оформити через сайт або як страхування Green Travel – через оперативний чат-бот у Телеграмі.

Підсумок

НБУ запровадив низку покращень, які дадуть змогу більше відчути впевненість в автострахуванні. За рахунок збільшення лімітів можна в більшому обсязі компенсувати збиток за автоцивілкою в середньому на 23%. Електронне оформлення робить сервіс комфортним, без зайвої бюрократії та витрачання часу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: