метизная компания

Паркування в Сумах стане платним

Транспорт | 09:45, 19.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні під час засідання чергової сесії міської ради було розглянуто питання щодо  встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів. У ході голосування рішення було прийнято. За проголосували 25 депутатів з 33 присутніх.

На території об’єднаної територіальної громади міста Суми відтепер встановлено збір за місця для паркування транспортних засобів.

Платниками збору є юридичні особи, їх філії, фізичні особи – підприємці, які згідно з рішенням Сумської міської ради організовують та проводять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

З переліком спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів можна ознайомитися нижче:

Ставки збору встановлюються за кожний день провадження із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. м площі земельних ділянок у розмірі від 0,01 до 0,02 % мінімальної заробітної плати.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: