СумБуд
SMR
метизная компания

Перевірка санітарно-технічного стану сумських маршруток: які порушення виявили?

Транспорт | 09:08, 7.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг продовжує посилено перевіряти приватний громадський транспорт на предмет дотримання карантинних обмежень та дотримання належного санітарно-технічного стану за дорученням міського голови Олександра Лисенка. Сьогодні, 7-го червня начальник відділу Сергій Яковенко розповів про проведену перевірку та її результати.

“За період з 31 травня по 4 червня членами тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту проведені контрольні перевірки на дотримання перевізниками вимог карантинних обмежень на базах ПП «Согор». Під час перевірки порушень не виявлено. Перевізникам надані рекомендації щодо посилення контролю за перевезенням пасажирів. Працівники підприємств забезпечені дезінфекційними засобами, захисними медичними масками. Також був здійснений контроль проведення дезінфекції міського пасажирського транспорту на маршрутах  №3, №10, №13 , №17. Усього оглянуто 29 автобусів. Під час контролю встановлено, що дезінфекція салонів проводиться згідно з графіком”, – відзвітував Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.

Також посадовець зазначив, що на минулому тижні перевіряли маршрутки на предмет дотримання належного санітарно-технічного стану та здійснювали моніторинг випуску кількості автобусів на маршрути міста.

“Працівниками Відділу проводяться щоденні моніторинги виходу автобусів на маршрути міста. 1 червня проводився контроль санітарно-технічного стану 28 автобусів. Основні зауваження: пошкодження підлоги, брудні сидіння. Перевізникам направлені акти для усунення недоліків. Представники поліції склали 9 протоколів на водіїв автобусів за порушення карантинних обмежень”, – доповів посадовець.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: