ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Перевірки маршруток тривають: трьом перевізникам загрожує розірвання договору

Транспорт | 09:25, 1.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг продовжує посилено перевіряти приватний громадський транспорт на предмет дотримання належного санітарно-технічного стану за дорученням міського голови Олександра Лисенка. Сьогодні, 1-го березня начальник відділу Сергій Яковенко розповів про проведену перевірку та її результати.

“За період з 22-го по 26-е лютого членами тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту проведені контрольні перевірки на дотримання перевізниками вимог карантинних обмежень на базі ТОВ “Сумипастранс”. Також був здійснений контроль проведення дезінфекції міського пасажирського транспорту на маршрутах  №4, №5, №12, №20. Усього перевірено 30 автобусів. Під час контролю встановлено, водії мають в наявності індивідуальні засоби протиепідемічного захисту та препарати для проведення дезінфекції салонів. Дезінфекція салонів проводиться згідно з графіком. Мобільною групою за звітний період складено 6 протоколів на водіїв автобусів. Робота в цьому напрямку продовжується”, – відзвітував Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг.

Також посадовець зазначив, що Відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг проведено перевірку графіків виконання руху на 15 маршрутах: №1, №15, №23, №22, №56, №4, №5, №12, №20, №3, №52, №19, №17А, №13, №55, №10. За результатами перевірки були складені акти, які направлені перевізникам:

Але ФОП “Масюк”, ПП “Запорожець” та “Сумипастранс” не відреагували на вказані недоліки щодо роботи у вечірній час та відновлення GPS-приладів. Були направлені попередження про розрив договору в разі невиконання вказаних зауважень”, – додав Яковенко.

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: