СумБуд
метизная компания

Служба автодоріг Сумщини контролює ремонт дороги національного значення

Транспорт | 15:38, 31.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Триває капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги на 353 км автомобільної дороги національного значення  Н – 07 Київ – Суми – Юнаківка у селищі Іволжанське Сумського району. Ця ділянка довжиною 0,6 км забезпечує міжобласні та місцеві транспортні зв’язки. По ній виконуються перевезення промислових, сільськогосподарських, торгово-постачальних вантажів, а також пасажирські перевезення.

«Саме ця ділянка є аварійно-небезпечною. Тож після проведення всього комплексу робіт і приведення параметрів дороги у відповідність до сучасних будівельних норм  сподіваємося на зниження рівня аварійності. Необхідність капітального ремонту викликана незабезпеченням видимості в місці аварійного залізобетонного мосту та станом покриття. Зокрема, окрім улаштування дорожнього одягу будуть збільшені радіуси горизонтальних та вертикальних кривих до нормативних вимог, замінена штучна споруда», – зазначає начальник Служби автомобільних доріг в Сумській області Іван Романюк.

Дорога побудована у 1956-1963 роках ХХ століття. З підвищенням інтенсивності руху на ділянці дороги від Сум до с. Юнаківка у 1976-1984 роках було виконано реконструкцію дороги з доведенням до параметрів ІІІ технічної категорії.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області роботи проводить ТОВ «Сумимостобуд». Розібраний існуючий дорожній одяг, проводиться улаштування штучної споруди, засипається земляне полотно. Улаштовується новий дорожній одяг, конструкція якого відповідатиме сучасним нормам.

Для забезпечення проїзду транзитного та місцевого транспорту на час проведення капітального ремонту влаштована тимчасова об’їзна дорога.

Служба автомобільних доріг у Сумській області закликає водіїв бути обережними і уважними в місцях проведення ремонтних робіт.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: