метизная компания

Суми просять міста-партнери надіслати уживаний транспорт

Транспорт | 19:58, 27.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про роботу міської транспортної системи минулого тижня повідомляє пресслужба Сумської міської ради.

З перевізниками провели роботу щодо виконання вимоги законодавства в частині заборони російської музики у міському пасажирському транспорті. Також із суб’єктами господарювання, які надають відповідні послуги, опрацювали питання подовження часу роботи міського пасажирського транспорту до 21:00 у зв’язку зі зміною тривалості комендантської години. Водночас здійснили контроль за курсуванням міського пасажирського транспорту у вечірній час. У середу, 22 червня, з 19:30 до 20:35 перевірили роботу маршрутів пасажирського транспорту на вул. Металургів в напрямку пр-ту Курський. У п’ятницю, 24 червня, – в напрямку вул. Роменська та вул. Білопільський шлях. Зафіксували відсутність транспорту на маршрутах № 1, № 15, № 23, № 52, № 56 (ТОВ «Сумипастранс»), № 19 (ПП «Запорожець»), № 55 (ТОВ «Престиж-лайн»). Перевізникам надіслані акти. По маршруту № 19 готуються документи щодо заміни перевізника.

Цього тижня контроль за роботою громадського транспорту буде продовжено.

Надалі спостерігається позитивна динаміка збільшення кількості транспортних засобів на маршрутах, які обслуговують приватні перевізники.

КП «Електроавтотранс» тримає сталий випуск тролейбусів та автобусів. Фахівці підприємства проводять демонтаж розкладів руху, що розміщені на зупинках громадського транспорту. Пасажирів просять із розумінням ставитися до таких дій: графіки щотижня змінюються, та у нинішній ситуації складно виконувати розклад руху через перебої з дизельним паливом та рух через блок-пости.

Закінчено ремонт контактної мережі по вул. Г. Кондратьєва. З середи, 22 червня, відновлений повноцінний рух тролейбусів до кінцевої зупинки «Аеропорт».

Також керівник профільного відділу проінформував про те, що керівництву міст-партнерів надіслали звернення щодо надання гуманітарної допомоги у вигляді пасажирських транспортних засобів, які були у використанні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: