СумБуд
метизная компания

На що звернути увагу при виборі шин для сільгосптехніки

Споживач, Транспорт | 13:21, 30.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Найбільший головний біль для механізаторів сільськогосподарської техніки полягає в тому, щоб вона була у прямому сенсі на ходу. Це зрозуміло, бо вимушений простій – це прямі фінансові втрати, пов’язані з несвоєчасним виконанням польових робіт.

Комбайни, трактори, сіялки, вантажні причепи потребують якісної гуми на колеса. Це один з елементів, який найбільше зношується. Як правило, на таку техніку виготовляють безкамерні шини, які бувають радіальні та діагональні. За словами аграріїв, неправильно підібрана гума на колеса може не відходити навіть і сезону. Тому якість та надійність запчастин для такої техніки завжди стоїть на першому місці.

Саме таким вимогам відповідають шини вітчизняного заводу «Росава». Купуючи безпосередньо у виробника, аграрії можуть розраховувати як на справедливу ціну, так і на зворотній зв’язок стосовно експлуатаційних побажань. Вони можуть втілюватися в життя інженерами виробництва у наступних модифікаціях. 

До речі, шини для комбайнів та тракторів одні з найпопулярніших в категорії Rosava AgroS. А покришки з універсальним малюнком протектора «ялинка» користуються найбільшим попитом.

З повним асортиментом каталогу продукції можна завжди ознайомитися на офіційному сайті компанії. Там же постійно публікуються слушні поради для автомобілістів та автолюбителів. Матеріал про сільськогосподарські шини можливо переглянути за цим посиланням.

Переваги малюнку типу «ялинка»:

 • Самоочищення.
 • Підвищена прохідність.
 • Відсутність бокового ковзання.
 • Хороша стійкість на асфальті та ґрунтах.
 • Гарні амортизаційні властивості.

шины росава агро

Серед інших типів малюнків виділяють – «ключки», «доріжки», «хвилі» та гладкі. На трактори майже завжди ставлять «ялинку». На причепах, причіпній техніці використовується малюнок типу «доріжка». Такі шини краще тримають напрямок, не «гуляють» при русі.

Для коліс, які працюють в складних погодних умовах та ґрунтах, застосовується гума з направленим тяговим малюнком. 

Для оптимального вибору типу шин треба враховувати умови, в яких експлуатується техніка – вологість грунту та його адгезію. Наприклад, на мокрих поверхнях добре зарекомендувала себе гума з великими шашками та широкими канавками протектора.

Основні характеристики для вибору шин для сільгосптехніки:

 • Індекс навантаження.
 • Індекс швидкості.
 • Профіль.
 • Діаметр.
 • Ширина.
 • Сезонність.

Контроль якості шин на заводі Rosava

Після сходження з конвеєра шини проходять зовнішній огляд у контролерів. Кожна має спеціальний індивідуальний номер, дату виробництва. В разі виникнення дефекту можна швидко визначити коли, ким та на якому обладнанні відбувалося виготовлення. Таку систему якості на заводі запровадили 5 років тому.

Далі гума відправляється до автоматичної лінії інспекції якості, де проходить 100%-й контроль вихідних параметрів: геометрія шини, динамічний та статичний дисбаланси, силова неоднорідність, відхилення ваги.

росава украина

Шини від виробника Rosava відповідають всім стандартам якості України та країн Євросоюзу, куди експортуються.

Крім, шин на сільгосптехніку завод виготовляє гуму для легкових, вантажних та військових автомобілів. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: